Header Görsel Alanı
favoriler
0
David Beckham DB 1078/S IDAQZ 53 20 150 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 716736703398
David Beckham
Stokta Var
7,816.20 TL
6,252.96 TL
%20 İndirim
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 150mm
  Gözlük genişliği
 • 150mm
  Sap uzunluğu
 • 43mm 53mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

David Beckham DB 1078/S IDAQZ 53 20 150 Unisex Güneş Gözlüğü

Şıklık ve koruma arayanlar için, bu model, mükemmel bir seçenektir. Bu gözlük hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanmıştır ve güneşin zararlı UV ışınlarına karşı yüksek düzeyde koruma sağlar. Mavi renkteki, yarım çerçeveli camları, gold sapları ve yine gold köprü detaylarıyla dikkat çeker. Bu zarif kombinasyon, her türlü giyim tarzıyla mükemmel uyum sağlar.

 

Göz Sağlığı İçin Şık Seçenek David Beckham DB 1078/S IDAQZ 53 20 150 Unisex Güneş Gözlüğü

İster günlük kullanım için ister özel bir etkinlik için olsun, David Beckham DB 1078/S IDAQZ 53 20 150 unisex güneş gözlüğü, her durumda şıklığınızı tamamlar. Mavi, yarım çerçeveli camlar hem şıklık hem de fonksiyonelliği bir araya getirir ve güneşin parlak ışınlarına karşı gözlerinizi korur.

 

Bu güneş gözlüğünün genel genişliği 150mm'dir. Bu modelin sap uzunluğu 150 mm'dir. Modelin camları, 53mm genişliğe ve 43mm yüksekliğe sahiptir. Bu ölçüler, gözünüzü mükemmel bir şekilde kaplar, böylece zararlı UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar ve etkileyici bir görüş alanı sunar. Köprü genişliği, gözlüğün burnunuza oturduğu kısmı ifade eder. Gözlüğün burun köprü genişliği 20mm'dir. Bu ölçü, gözlüğün rahatça oturmasını ve burun bölgesinde baskı yapmamasını sağlar. Model hem tarzınızı tamamlayacak hem de gözlerinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyacak şekilde tasarlanmış bir güneş gözlüğüdür.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.