Header Görsel Alanı
favoriler
0
David Beckham DB 1078/S 31ZHA 53 20 150 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 716736703381
David Beckham
Stokta Yok
6580 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 150mm
  Gözlük genişliği
 • 150mm
  Sap uzunluğu
 • 43mm 53mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

David Beckham DB 1078/S 31ZHA 53 20 150 Unisex Güneş Gözlüğü

Model, tarz ve korumanın mükemmel bir bileşimi olarak öne çıkar ve estetik açıdan göz alıcıdır. Unisex tasarımı hem kadın hem de erkek kullanıcılar için idealdir. Yuvarlak çerçeve şekli, her yüz tipiyle mükemmel uyum sağlar. Bu güneş gözlüğü, yüksek kaliteli güneş koruma özellikleri sunar. UV ışınlarına karşı %100 koruma sağlayarak gözlerinizi güneşin zararlı etkilerinden korur. Ayrıca, parlama önleyici kaplama ile net görüş sunar.

 

Güneş Gözlüğü Trendlerinin Lideri David Beckham DB 1078/S 31ZHA 53 20 150 Unisex Güneş Gözlüğü

Model, uzun ömürlü kullanım için yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Rahat takılması için tasarlanmış hafif çerçevesiyle, uzun süreli kullanımlar için uygundur. Tarzınızı vurgulamak ve kişisel ifadenizi güçlendirmek için David Beckham DB 1078/S 31ZHA 53 20 150 unisex güneş gözlüğü,

mükemmel bir seçenektir.

 

Bu modelde kahverengi hakimdir. Gözlüğün camları kahverengi degrade formda ve üst-altlardan düz, yanlardan oval şekildedir. Gözlüğün çerçeve ve sapları incedir ve gümüş metal renktedir. Lenslerin üzerinde bir köprü daha bulunmaktadır. Sapların uç kısımlarında, kahverengi silikonlar bulunur. Modelin camları, 53mm genişliğe ve 43mm yüksekliğe sahiptir. Bu boyutlar, gözlüğün yüzünüzdeki mükemmel uyumunu sağlarken, geniş camlar güneş ışınlarından gelen ışığı en iyi şekilde filtreler. Gözlüğün toplam genişliği 150mm'dir. Saplar, 150mm uzunluğundadır. Modelin köprü genişliği 20mm'dir.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.