Header Görsel Alanı
favoriler
0
David Beckham DB 1076/S KVIIR 54 19 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 716736706696
David Beckham
Stokta Yok
2838 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

David Beckham DB 1076/S KVIIR 54 19 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Markanın bu modeli hem şıklığı hem de işlevselliği bir araya getiren, mükemmel bir güneş gözlüğüdür. David Beckham'ın kişisel stilini yansıtan özel bir tasarıma sahiptir. Zarif ve çağdaş çerçevesi, her türlü giyim tarzıyla mükemmel uyum sağlar.

 

David Beckham DB 1076/S KVIIR 54 19 145 Unisex Güneş Gözlüğü ile Tarzını Üzerinde Taşı

Gözlüğün hafif yapısı, tüm gün boyunca konforlu bir deneyim sunar. Metal estetik kahverengi çerçevesi, gözlüğün şıklığını artırırken, logo detayları da gözlüğe özgün bir dokunuş katmıştır. Zarif detayları ile David Beckham DB 1076/S KVIIR 54 19 145 unisex güneş gözlüğü, stilinizi tamamlarken gözlerinizi güneşin zararlarından koruyacak mükemmel bir aksesuardır.

 

Gözlüğün camları karemsi formda ve füme rengindedir. Sap ve çerçeveler ise kahverengi tonlarında geçişlere sahip olup, ahşap bir model görüntüsü verir. Sapların uç kısımlarında ise markanın baş harfleri, gold detayla eklenmiştir. Güneş gözlüğünün cam genişliği, 54mm'dir. Cam yüksekliği ise 45mm olan gözlüğün bu ölçüleri camlarının yüzünüzün üst kısmına tam anlamıyla oturmasını sağlar. Modelin genel gözlük genişliği, 145mm'dir. Gözlük sap uzunluğu 145mm'dir. Bu uzunluk, gözlüğün kulaklarınıza nasıl oturduğunu ve rahat bir şekilde takılıp çıkarılabildiğini gösterir. Saplar, konforlu bir deneyim sunmak için ideal bir uzunluğa sahiptir. Gözlüğün, rahatlık sağlayan köprü genişliği ise 19mm'dir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.