Header Görsel Alanı
favoriler
0
David Beckham DB 1042/S IDAQZ 51 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 716736365244
David Beckham
Stokta Var
9250 TL
6,937.50 TL
%25 İndirim
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 32mm 51mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

David Beckham DB 1042/S IDAQZ 51 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri, sadece gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından korumakla kalmaz, aynı zamanda, tarzınıza da katkıda bulunur. David Beckham'ın kendi koleksiyonunun bir parçası olarak sunulan bu model, iki önemli özelliği de mükemmel bir şekilde bir araya getirir.

 

David Beckham DB 1042/S IDAQZ 51 20 145 Unisex Güneş Gözlüğü ile Göz Sağlığınızı Korurken Şık Görünün

Ayrıca, parlak güneş ışığına karşı mükemmel bir filtreleme sağlar, böylece rahatça açık hava etkinliklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerle üretilmiştir ve uzun ömürlüdür. Rahat kullanım için hafif bir yapıya sahiptir. Gözlüğün lensleri mavi renginde ve ovaldir. Çerçevesi ise gold renkte ve ince bir formdadır. Çerçeveye göre daha kalın formda olan saplar, çerçeve ile aynı renktedir. Gözlüğün burun köprüsünün üzerinde bir tane daha köprü bulunur.

 

Markanın bu modeli, camlarının genişliği ve yüksekliği ile dikkat çeker. Camlar, 51mm genişliğe ve 32mm yüksekliğe sahiptir. Bu ölçüler, gözlerinizi tüm açılardan mükemmel bir şekilde korurken, geniş görüş açısı sunar. Bu gözlük modelinin genel gözlük genişliği, 145mm'dir. Güneş gözlüğünün sap uzunluğu 145mm ve köprü genişliği ise 20mm'dir. Bu ölçüler, gözlüğünüzün rahat bir şekilde yerinde durmasını sağlar ve burun köprüsüne mükemmel bir uyum sağlar. Saplar, kaymayı önlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Günlük kullanım için ideal olan David Beckham DB 1042/S IDAQZ 51 20 145 unisex güneş gözlüğü hem moda hem de göz sağlığı konularında en üst düzeyde performans sunar.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.