Header Görsel Alanı
favoriler
0
Burberry B 2255-Q 3001 51 18 140 Kadın Optik Gözlük
Stok Kodu : B 2255-Q 3001 51 18 140
Burberry
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 51mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 18mm
  Genişlik

Burberry B 2255-Q 3001 51 18 140 Kadın Optik Gözlük

Burberry markası yalnızca güneş gözlüğü değil, aynı zamanda birbirinden kaliteli optik gözlük modelleri de üretiyor. Eğer günlük yaşamda, sırf görünümü için optik gözlük takmayı sevmiyorsanız, Burberry’nin optik gözlük modellerini kesinlikle inceleyin deriz. Çünkü burada yer alan seçenekler, sizi çok mutlu edecek. İşte, sizin için seçtiğimiz o optik gözlük!

 

Optik Gözlükler Arasında 1 Numara: Burberry B 2255-Q 3001 51 18 140 Kadın Optik Gözlük

Burberry B 2255-Q 3001 51 18 140 kadın optik gözlük modeli, kare ve oval karışımı biçimi ile dikkat çeker. Bu gözlük modeli, her yüz tipine uyum sağlar. Sap kısımlarında, Burberry’nin herkesçe bilinen ve çokça sevilen çizgisel deseni yer almaktadır. Gözlüğün sapları metal ve kauçuk içermektedir. Siyah çerçevelere uyum sağlayan gold metal saplara, siyah kulak arkası kısmı eşlik ediyor. 2 senelik yani 24 aylık Türkiye distribütörü garantisi ile sunulan bir gözlük modelidir. Burberry optik gözlüğünün camları, kişiye özel göz numaralarına uygun olarak yapılır. Böylelikle rahat bir kullanım sağlanır.

 

Burberry optik gözlüğün yapımında kullanılan her bir materyal, üstün kaliteye sahiptir. Bu nedenle, kullanıcısına, senelerce sorunsuz bir kullanım sunar. Ekrana bakarken, herhangi bir şekilde kitap okurken rahat etmenizi sağlar. Eşsiz tasarımı sayesinde onu gözünüzden hiç çıkarmak istemeyeceksiniz. Burberry optik gözlüğünün organik camları, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.

Benzer Ürünler