Header Görsel Alanı
favoriler
0
Burberry 4336 392887 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597421331
Burberry
Stokta Yok
11012 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 53mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 19mm
  Genişlik

Burberry BE4336 392887  Kadın Güneş Gözlüğü

Burberry markası, günümüzün en iyi kadın güneş gözlüğü üreticilerinden biridir hiç şüphesiz. Eğer siz de özel tasarım güneş gözlüğü arayışına girdiyseniz adresiniz bellidir: Tabii ki Burberry! Size Burberry koleksiyonundan harika bir gözlük seçtik: Onu çok seveceğinizi biliyoruz!

 

Kadınsı Tarzın En İyisi: Burberry BE4336 392887  Kadın Güneş Gözlüğü

Burberry BE4336 392887  kadın güneş gözlüğü modeli, dikdörtgen ve simsiyah kalın çerçevesi ile kendini öne çıkarıyor. Gözlüğün sap kısmında, Burberry markasının baş harfi, gold detayla eklenmiş ve sap kısmında farklı bir tasarım kullanılarak, üçgen bir pencere açılmıştır. 24 aylık Türkiye distribütörü garantisi ile karşımıza çıkan bu gözlüğün camları da Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Bu nedenle rahatlıkla güvenebilirsiniz. Orijinaldir. Dilediğiniz gibi online olarak  sipariş edebilirsiniz. UV-400 korumalı camları ile güneşin zararlı etkileri artık sizden uzak olacak.

 

Ölçülerini de şu şekilde aktarmak isteriz: 140 mm’lik genel genişlik, 140 mm sap uzunluğu, 45 mm cam yüksekliği, 53 mm cam genişliği ve 19 mm burun kemiği ölçüsüdür. Klas bir tarzı vardır ve üstün kalitedeki malzemelerle özenle üretilmektedir. Senelerce hiçbir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz güneş gözlük modellerindendir. Maskülen kombinlerle de çiçekli elbiselerle de muazzam bir uyum yakalayacaktır. Onu her kombine seve seve dahil edebilirsiniz. Kadınsı bir şıklıktan yana olan herkesin çok beğeneceği bir gözlük modelidir. Kutulu ve faturalı bir şekilde teslim edilir.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.