Header Görsel Alanı
favoriler
0
Burberry 0BE4308 385413 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Burberry 0BE4308 385413
Burberry
Stokta Yok
5136 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Burberry 0BE4308 385413 Kadın Güneş Gözlüğü

Burberry markası tarafından büyük bir özenle sunulan kadın güneş gözlüğü koleksiyonlarına mutlaka siz de bir göz atmışsınızdır diye düşünüyoruz. Her biri ne kadar güzel öyle değil mi? Peki içlerinden bir tanesini sizler için seçtiğimizi söylesek? O gözlüğe bayılacak, bir an olsun çıkarmak istemeyeceksiniz. Haydi detaylarına bakalım, daha yakından incelemiş olalım!

 

Havalı ve Bir O Kadar da Çekici: Burberry 0BE4308 385413 Kadın Güneş Gözlüğü

Burberry 0BE4308 385413 kadın güneş gözlüğü modeli, büyük çerçeveli ve çekik formda bir gözlüktür. Dikdörtgen biçimi ile sunulur. Yuvarlak yüz hatlarına son derece yakışan bir duruşu vardır. 56 ekartmandır. Cam cinsi organiktir ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Cam materyali ise UV-400’dür. Bu da güneşin zararlı ışınlarından korunmanızı kolaylaştırır. Cam rengi kahverengi, tipi ise degrade olmaktadır. Çerçeve rengi leopar desenlidir. Sapları ise desenlidir.

 

24 aylık Türkiye distribütörü garantisine sahip olan bu ürünü dilediğiniz zaman online olarak sipariş edebilirsiniz. Orijinal ve kutulu üründür, faturalı olarak tarafınıza teslimi sağlanır. Havalı olduğu kadar çekici bir gözlük modeli arıyorsanız seçiminiz daima Burberry markasının bu gözlüğünden yana olmalıdır. Onu her kombininizde kullanmaktan çok hoşlanacağınızı biliyoruz. 56mm ekartman numarası ile hafif bir yapısı olduğu için taşınması da hiç zor değildir, gözünüzde yok gibidir. Bu gözlükle çektireceğiniz birbirinden güzel fotoğrafları düşünün, her birine bayılacaksınız!

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.