Header Görsel Alanı
favoriler
0
Burberry 0BE4216 300213 kahverengi Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Burberry 0BE4216 300213 kahverengi
Burberry
Stokta Yok
4446 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Burberry 0BE4216 300213 Kahverengi Kadın Güneş Gözlüğü

Burberry markası, geçen her sene ile bir üst segmente taşıdığı tasarım anlayışını, ürettiği güneş gözlükleri ile moda dünyasına sunar. Markanın, özel çizgileri ile adını duyurduğu güneş gözlüklerini kullanırken, sizin de kendinizi özel hissetmenizi istedik. Bu nedenle, her kadının zevkine hitap edecek o gözlüğü bularak, siz değerli kullanıcıların gözleri önüne seriyoruz. Sizlere tavsiye edeceğimiz gözlüğü kullandığınız andan itibaren ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız: İşte, o gözlük!

 

Kahverengi Hiç Bu Kadar Özel Olmamıştı: Burberry 0BE4216 300213 Kahverengi Kadın Güneş Gözlüğü

Burberry 0BE4216 300213 kahverengi kadın güneş gözlüğü modeli, nostaljik gözlük modelleri takmaktan hoşlanan kadınların, vazgeçilmezleri arasında yer alır. Hafif çekik, bir yandan da oval yapısı ile göz alıcıdır. Sap kısımları orta kalınlıkta ve kahverengi desenleri bulunan bu ürünün 24 aylık garanti süresi vardır. Modelin camları, Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Her gözlükte olması gereken UV-400 koruması, bu üründe de bulunmaktadır.

 

Şık ve modern gözlüğünüzle harika kombinler yapmak için beklemeyin.  Tüm kombinlere ışığını yansıtan bu gözlüğü mutlaka edinmelisiniz. Gözlüğün ölçüleri ise şöyledir: Sap uzunluğu 140 mm, burun köprüsü genişliği 16 mm ve cam genişliği 57 mm’dir. Cam tipi degrade antirefle olarak bilinir. İstediğiniz zaman sipariş oluşturarak, en kısa süre içerisinde Burberry gözlüğünüze kavuşabilir, tarzınızın enerjisini her yere saçabilirsiniz.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.