Header Görsel Alanı
favoriler
0
Burberry 0BE4216 30018G Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Burberry 0BE4216 30018G
Burberry
Stokta Yok
4446 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Burberry 0BE4216 30018G Kadın Güneş Gözlüğü

Kadınların giyimleri konusunda ne denli seçici olduğuna defalarca kez şahitlik etmişsinizdir. Özellikle aksesuarları konusunda daha da seçici olurlar. Neyse ki böyle durumlarda kolaylıkla tercih yapabilmek için Burberry’nin sunduğu kadın güneş gözlükleri var. Her biri de birbirinden estetik görünen bu gözlükler arasından sizler için bir tanesini seçtik.

 

Çağın Ötesinde Bambaşka Bir Tasarım: Burberry 0BE4216 30018G Kadın Güneş Gözlüğü

Burberry 0BE4216 30018G kadın güneş gözlüğü modeli, çekik yapısı ve altlara doğru ovalleşen görünümü ile herkesin yoğun ilgisini görüyor. Bu gözlük, Türkiye distribütörü tarafından sunulan 24 aylık bir garantiye sahiptir. Orijinal Burberry markasına aittir. Sağlık Bakanlığı onaylı camları sayesinde göz sağlığınızı olabilecek en verimli şekilde korursunuz. Tüm bunların yanı sıra Burberry tarafından sunulan bu gözlükte UV-400 koruması da mevcuttur. Bu özellikle beraber gözlerinizi aniden gelen güneş ışınlarına karşı aktif olarak koruyabilirsiniz.

 

Gözlüğün sap bölgesinde Burberry’nin meşhur çizgili tasarımına ait detaylar yer almaktadır. 57mm cam genişliği, 16mm burun köprüsü uzunluğu ve 140mm sap uzunluğu vardır. Çerçeve rengi siyahtır. Çerçeve materyali ise asetattır. Cam materyali poliamid olmaktadır. Cam rengi ise füme degrade olarak seçilmiştir. Özellikle orta boyutlardaki sivri yüz tipleri için ideal bir gözlüktür. Şık bir tarzda kombin yaptığınızda da spora giderken de bu gözlüğü istediğiniz gibi kombinlere dahil edebilirsiniz. Her kombinde başka bir gözlük aurası yayar, Burberry kalitesi farklı bir deneyim yaşatır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.