Header Görsel Alanı
favoriler
0
Armani Exchange AX 3078 8298 53 17 140 Kadın Optik Gözlüğü
Stok Kodu : AX 3078 8298 53 17 140
Armani Exchange
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Armani Exchange AX 3078 8298 53 17 140 Kadın Optik Gözlüğü

Armani Exchange, uzun süredir üretmeye devam ettiği stil sahibi kadın optik gözlükleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Optik gözlük kullanan fakat gözlüğünü beğenmeyen, zorla kullanan biriyseniz mükemmel bir gözlükle tanışma zamanınız geldi demektir. Artık, hayatınızın her anında optik gözlük takmak isteyeceksiniz. İşte detayları!

 

Stil Sahibi Kadınların Bir Numaralı Seçimi: Armani Exchange AX 3078 8298 53 17 140 Kadın Optik Gözlüğü

Armani Exchange AX 3078 8298 53 17 140 kadın optik gözlüğü çekik bir modeldir. Hem çekik hem oval hatlara sahip olan bu gözlüğün ölçüleri; ekartman 55mm, burun köprüsü uzunluğu 18mm ve sap uzunluğu 140mm’den oluşmaktadır. Her yüz tipine uyum sağlar. Çerçeve rengi bordo, sap rengi ise gri metal ve bordodan meydana gelir.

 

Camları Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Bu yüzden son derece güvenilir bir üründür. UV-400 koruması olduğu için artık güneş ışınlarının zararlarını dert etmek zorunda değilsiniz. 24 ay garantisi vardır. Online satışa açık değildir çünkü optik gözlüklerin internet üzerinden satılması yasaklanmıştır. Bu nedenle, sadece mağazadan alım gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle, gözlüğü deneyerek satın almış olursunuz. Optik gözlükler tamamen kişiye özel cam numarası ile sunulduğu için sadece mağazadan satılması daha mantıklı olmaktadır. Renkli çerçeveli bir optik gözlük arayışındaysanız, seçiminiz kesinlikle tavsiyemizden yana olmalıdır. Onu gözünüzden bir an olsun çıkarasınız gelmeyecek!

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.