Header Görsel Alanı
favoriler
0
Armani Exchange AX 3060 8029 54 17 145 Erkek Optik Gözlük
Stok Kodu : AX 3060 8029 54 17 145
Armani Exchange
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Armani Exchange AX 3060 8029 54 17 145 Erkek Optik Gözlük

Erkeklerin aksesuar seçimi konusunda ne kadar seçici olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Hal böyle olunca optik gözlük seçimi yapmak bile zor olabiliyor. Armani Exchange ise anında yardımınıza yetişiyor. Öyle bir gözlük modeli var ki sizi kendine çekecek, hep onu kullanmak isteyeceksiniz. Her yüz tipi ile muazzam bir uyum yakalar.

 

Optik Gözlük Denince Akla İlk O Gelir: Armani Exchange AX 3060 8029 54 17 145 Erkek Optik Gözlük

Armani Exchange AX 3060 8029 54 17 145 erkek optik gözlük modeli, üstlerden basık dikdörtgen bir yapıya sahiptir. Geniş, dikdörtgen çerçevesi ile dikkat çeker. Siyah kemik çerçeve ile oluşturulmuştur. UV-400 korumalı camları vardır ve bu camlar Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Gözleri güneşten gelen zararlı etkilere karşı korur. 24 ay garanti süresi vardır ve orijinal bir üründür. Kutulu şekilde tarafınıza olabilecek en kısa süre içerisinde teslimatı sağlanır.

 

Sağlığınız için optik gözlüğünüzü düzenli olarak takmaya özen göstermelisiniz. Bu gözlüğün görünümü son derece estetik olduğu için bir an olsun çıkarmak istemeyeceksiniz. Kitap okurken, iş yaparken, çevrimiçi toplantılara katıldığınızda bilgisayar ekranına bakarken, hep, bu gözlük size eşlik edecek. Armani farkıyla, dilediğiniz zaman bu gözlüğe sahip olabilirsiniz. Optik gözlük modelleri arasında sık sık öne çıkan bu modeli incelemeyi, sakın unutmayın.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.