Header Görsel Alanı
favoriler
0
Armani Exchange AX 3027 8078 55 16 140 Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : AX 3027 8078 55 16 140
Armani Exchange
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Armani Exchange AX 3027 8078 55 16 140 Unisex Optik Gözlüğü

Optik gözlükler, kişinin daha iyi görebilmesini sağlar. Görme duyusunu iyileştirir ve geliştirir. Fakat optik gözlüklerin her zaman güvenilir bir markadan seçilmesi önemlidir. İnternetten satışı yapılamayan bu ürünler daima mağazadan satın alınmalıdır. Sizlere Armani Exchange markasının unisex optik bir gözlüğünü tavsiye ediyor olacağız. İşte ürünün detayları!

 

Kitap Okumanın En Güzel Yanı Her Zaman Belli: Armani Exchange AX 3027 8078 55 16 140 Unisex Optik Gözlüğü

Armani Exchange AX 3027 8078 55 16 140 unisex optik gözlüğü sade bir tasarıma sahiptir. Gözlüğün çerçeve ve sapları siyah renktedir. Saplarda marka adı yer alır. Ekartmanı 55mm, burun köprüsü ölçüsü 16mm ve sap uzunluğu 140mm’dir. Tamamen işlevsel bir gözlüktür. Dikdörtgen cam modeli ile klasik bir duruş sergiler. Sağlık Bakanlığı onaylı camları vardır ve UV-400 koruması ile sunulur. UV-400 sayesinde, gözlerinizi aniden gelen zararlı güneş ışınlarına karşı, etkin bir biçimde koruyabilirsiniz.

 

Ürünün rengi siyahtır. Kemik çerçevesi ile dikkat çeker. 24 ay garantilidir. Fakat belirttiğimiz gibi, optik ürünlerin online satışı olmadığı için mağazayı ziyaret ederek, satın alım işlemlerini gerçekleştirmelisiniz. Hem bu şekilde ürünü deneyerek, almanın konforunu da deneyimlemiş olursunuz. Senelerce kullanabileceğiniz bu ürün, gözlük numaranıza göre camın takılması ile tarafınıza teslim edilir. Kitap okumak, teknolojik eşyaların ekranına bakmak bu gözlükle oldukça kolay hale gelir. En önemlisi de göz sağlığınızı korumuş olursunuz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.