Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vycoz RUCA BLK-G 58 16 142 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : RUCA BLK-G 58 16 142
VYCOZ
Stokta Yok
5670 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 142mm
  Sap uzunluğu
 • 43mm 58mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 16mm
  Genişlik

Vycoz RUCA BLK-G 58 16 142 Erkek Güneş Gözlüğü

Seri içerisinde bulunan en karanlık modellerden Vycoz RUCA BLK-G 58 16 142 erkek güneş gözlüğü, çerçeve tasarımında yer alan detaylarla fark yaratıyor. Vycoz, özellikle, ufak tefek değişikliklere yer verdiği çerçevelerde, tasarım bakımından, minimalist detaylarla gözlük severleri cezbediyor.

Markanın, oval ve kare cam yapısını bir araya getirerek oluşturduğu bu gözlük, kavurucu yaz aylarında aksesuar kullanmayı sevmeyenlere alternatif yaratıyor. Yaz aylarında ağırlık yapmaması, ilgi çeken görünüm, sunduğu rahatlık, kullanılan malzemelerden dolayı ipeksi hissiyatı ile Vycoz her daim sektördeki yerini koruyor.

 

Uyum Arayanlara Vycoz RUCA BLK-G 58 16 142 Erkek Güneş Gözlüğü

Gözlük bütününde kullanılan yegâne renk, siyah olarak belirlenmiş. Diğer modellerden farklı olarak cama da yansıtılan bu füme rengi, bütünlük yönünden oldukça başarılı. Kendine özgü belirlenmiş nitelikleri, ürünü ilgi çekici kılıyor.

Gözlük 145mm genişlik, 142mm sap uzunluğu ile oldukça yeterli. Güneşe karşı tam koruma sağlayan camları ise 43mm yükseklik ve 58mm genişlik ile takıldığında istenen görünümü sunuyor. Tahrişi önleyen kemik çerçevesi burun kısmı boşluğunun 16mm yapılmasıyla da konforu katlamış görünüyor. Vidasız menteşe patenti sahibi olan Vycoz, gözlüklerinde hafifliği, sadeliği, zarifliği vurguluyor. Marka gözlük üzerinde ağırlık yapacak her şeyi yeniden yapılandırmış durumda. Bünyesinde yer verdiği ve fazlasıyla tutulan Vycoz markasının bu tasarımı, erkek müşterilerce, yaz aylarının vazgeçilmezi olarak değerlendiriliyor.