Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vycoz POLKI BLK 54 14 142 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : POLKI BLK 54 14 142
VYCOZ
Stokta Yok
5670 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 142mm
  Sap uzunluğu
 • 46mm 54mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 14mm
  Genişlik

Vycoz POLKI BLK 54 14 142 Unisex Güneş Gözlüğü

Sektörün öncü markalarından Vycoz, ürettiği her gözlükte zarif ve tok duruşu yansıtmayı başarıyor. UVA UVB gibi göz çevresi kırışıklıklarına yol açan güneşin istenmeyen etkileri, erken yaşlanmayla beraber göz çevresinde kararma gibi problemlere de sebep olabiliyor. Tüm bunlara çözüm niteliğinde piyasaya sunulan Vycoz markasının bu modeli, gözlük severlerin gözdelerinden biri olup, oldukça rağbet görüyor. Duruşu ile şık kombinlere mükemmel bir esinti katan bu gözlük, en basic günlerde bile kombin üzerinde tam anlamıyla bir taşıyıcılık sağlıyor.

 

Karizmatik Bir Duruş İçin Vycoz POLKI BLK 54 14 142 Unisex Güneş Gözlüğü

Gelişmiş teknolojinin esintilerinin rahatlıkla görülebildiği modellerden Vycoz POLKI BLK 54 14 142 unisex güneş gözlüğü hem kadın hem erkekler için tamamlayıcı parçalar arasında yer alır. Bu gözlük 46mm cam yüksekliği ve 54mm genişlik ile yüz hatlarını en iyi şekilde göstermekle beraber, göz çevresinin korunması ve sağlığı için de katkı sağlar. Sap uzunluğu 142mm olarak tasarlanan gözlük, kulak arkasını rahatsız etmeyeceğinden, gün içerisinde rahatlıkla kullanılabilir. Burna temas eden kısmında 14mmlik bir ayarlama yapılmıştır. Bu sayede gözden düşme yaşatmadığı gibi 145mm genişliği ile de rahat kullanımı hedefler.

Kare ve oval çerçevelerden yola çıkılarak tasarımında yenilikçi davranılan Vycoz gözlük, cam renginde kullandığı mavi tonları ile ve çerçeve ile saplarda kullandığı siyah renk uyumunu yakalamış görünüyor. Çerçeveleri içerisine yerleştirilmiş gelişmiş camları sayesinde, güneşe bakarken göz kısılmasına gerek kalmıyor.