Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VO5431-S W65673 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : VO5431-S W65673
Vogue
Stokta Yok
1808 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VO5431-S W65673 Unisex Güneş Gözlüğü

Dünya çapında, gözlük modasına yön vermeye devam eden kaliteli markalardan Vogue, özenle geliştirdiği gözlükler ile sektörde yer almaya devam ediyor. Gözlüklerinde kullandığı birinci kalite malzemeler ve markanın diğerlerinden ayrışan özellikleri, dünya üzerinde yaygın kullanımının nedenlerini gözler önüne seriyor.

Güneş gözlüklerinin göz çevresi ve gözü büyük oranda korumasından dolayı, bu ürünlerin yaz mevsimlerinde mutlaka kullanılması gerekiyor. Tüm bunları baz alarak, tasarımlarını günden güne geliştiren marka, Vogue VO5431-S W65673 unisex güneş gözlüğü modeliyle de fazlasıyla sevildi. Unisex modellerde daha çok sadeliği benimseyen ve gösterişten uzak davranan bu marka, kadınların ve erkeklerin gözdelerinden biri haline geldi.

 

Kahverengi ve Siyahın Dansı: Vogue VO5431-S W65673 Unisex Güneş Gözlüğü

Tarz yaratmayı amaçlamış, değişik aksesuarlarla arası iyi olanların uğrak noktalarından Vogue, İtalya başta olmak üzere, dünya çapında pek çok ülkede en fazla kullanılan markalardandır. Markanın unisex modellerinde yaptığı, iki cinsiyete de hitap eden çalışmalar hem ilgi çekici hem de uyum sağlayıcıdır. Bu tasarımlardan sadece biri olan Vogue unisex güneş gözlüğü modeli, tek ebatta üretilmiştir. Belirlenen ölçüler kadın ve erkek suratına tam bir uyum sağlar.

Gözlüğün bütününde yer alan kahverengi, camlarda da devam etmiştir. Çerçeve kısmında alacalı olarak yer alan, küçük kahverengi detaylar bulunur. Çerçeve materyali olarak kemik malzemelere yer verilen ürün, sağlamlığından şüphe duyulmadan, sorunsuz ve uzun vadeli kullanımı amaçlar. Gözlerin ve kenarlarındaki ince yapının zarar görmesini engelleyen UV-400 camları, oldukça kullanışlı ve güvenlidir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.