Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VO5426-S W65613 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : VO5426-S W65613
Vogue
Stokta Yok
1533 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VO5426-S W65613 Kadın Güneş Gözlüğü

Dünya çapında tasarım alanında tanınmış ve bilinen tasarımcılar eşliğinde, üretimini yaptığı gözlüklerde her zaman yenilikçi olmayı amaçlayan Vogue, özellikle güneş gözlüklerinde oldukça ilgi çekici ürünler ortaya koymakta. Gözlük dünyasını renklendiren tasarımlarıyla sıklıkla gördüğümüz bu marka kadınlar yönünden de beğenilerek kullanılmakta.

Vogue VO5426-S W65613 kadın güneş gözlüğü sade ve şık olmasından kaynaklı yaz sıcaklarında kullanılabilecek ideal aksesuarlardan. Bu tip uyumlu parçalar birçok kombinle kullanılabildiğinden oldukça kullanışlı görülüyor. Bunun yanında, kendi özelinde barındırdığı ufak tefek detaylar gözlüğü bir üst boyuta taşımayı başarıyor.

 

Kahvenin En Güzel Tonu: Vogue VO5426-S W65613 Kadın Güneş Gözlüğü

Gelişmiş teknolojinin etkilerinin yansımalarından biri olan Vogue kadın güneş gözlüğü modeli, oldukça sağlam bir kemik çerçeveden meydana gelmiş durumda. Kemik çerçeveler, sağlamlığı ile ön plana çıkan çerçeveler olduğundan, uzun süreler boyunca yıpranmadan kullanılabilir.

Gözlüğün çerçeve formu, Cat Eye şekli üzerinden verilmiştir. Kahverengi geçişli renk tonu, gözlük geneline yayılmış durumdadır. Ayrıca cam materyali UV400 olarak kullanılan ürünün, göz sağlığına yönelik pek çok olumlu etkisi bulunur. Kahverengi degrade cam tipine sahip bu gözlük, görünüm açısından hem sade hem detay barındıran bir modeldir. Detaylara inildiğinde farklılığı hissettiren gözlük, kadınların yaz için güneş gözlüğü seçmelerini kolaylaştırır. Standart ölçülerde üretilmiş ve hemen her kadın tarafından oldukça beğenilerek kullanılan Vogue’un bu eşsiz tasarımı, oldukça kurtarıcı aksesuarlardandır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.