Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VO5426-S W44-87 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : VO5426-S W44-87
Vogue
Stokta Yok
1533 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VO5426-S W44-87 Unisex Güneş Gözlüğü

Günümüz modasını yakından takip ederek gelişmeye ve sunduğu gözlüklerde yaptığı değişikliklerle konuşulmaya devam eden Vogue, uygun fiyat aralıklarıyla da dikkat çekiyor. Markanın bu denli ünlü olması nedeniyle üretimini yaptığı kaliteli gözlükleri her daim konuşulmasını sağlıyor. Koleksiyonlarını Gigi Hadid, Hailey Bieber gibi pek çok ünlü isimle renklendiren Vogue, yediden yetmişe her kesime hitap edecek ürünler barındırıyor.

Vogue VO5426-S W44-87 unisex güneş gözlüğü, siyah renk tasarımıyla, fazlasıyla günlük bir parça olması ve kadın erkek fark etmeksizin, tüm kıyafetlere sağladığı uyumla, joker aksesuarlar arasında yerini alıyor. Yaz aylarında oldukça kurtarıcı olabilen bu gözlük şık, spor, klasik ve diğer pek çok stil ile uyum sağlayarak geniş bir kullanım alanına sahip olduğunu gözler önüne seriyor.

 

Asil Bir Duruş Hedefleyenlere Vogue VO5426-S W44-87 Unisex Güneş Gözlüğü

Çerçeve formu Cat Eye olan bu gözlük hem iş hayatı hem de günlük kullanım için oldukça uygun. Unisex gözlüklerde sade ve şıklık üzerine modeller oluşturan Vogue bu tutumundan dolayı beğeni kazanıyor.

Vogue unisex güneş gözlüğü modeli, tarz tamamlaması ve yüz üzerinde iyi bir etki bırakması yönüyle, oldukça sevilen modeller arasında. Modelde kullanılan siyah rengin mat olması, daha sert bir görünüm elde edilmesine neden oluyor. Özellikle iş ve sportif kombinlerle oldukça iyi durabilecek bu ürün, hemen her yerde sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek parçalardan.  

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.