Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VO5409-S W44-11 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : VO5409-S W44-11
Vogue
Stokta Yok
1808 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VO5409-S W44-11 Kadın Güneş Gözlüğü

Kate Moss, Eva Mendes, Bella Hadid ve daha pek çok ünlü ismin, gözlük konusunda ilk tercihlerinden biri olmayı başaran Vogue, benzersiz modellerin üretimine hız kesmeden devam ediyor. Bu modellerden biri olan Vogue VO5409-S W44-11 kadın güneş gözlüğü, çekiciliği, duruşu ve klas tavrıyla, kadınların gözdelerinden biri haline gelmiş durumda.

Modelin, siyah renkteki kalın sap kısmında bulunan Vogue amblemi, daha dinamik bir görünüm elde edilmesini sağlamıştır. Ürettiği her ürün gibi bu gözlükte de sunduğu cam kalitesi, kemik çerçeve ve özenle tasarlanmış görünümüyle fiyat/performans dengesi yaratan marka, özellikle genç kesim tarafından fazlasıyla sevilerek kullanılıyor.

 

Cesur Kadınlar İçin Vogue VO5409-S W44-11 Kadın Güneş Gözlüğü

Özgünlüğün ve cesur tasarımların ilginç renklerle hayat bulduğu marka Vogue, dünya çapında birçok ülkede sevilerek kullanılmakta. Siyah tonlara yer verdiği gözlüklerde bile detay çalışmalarına ağırlık vermesi, markayı eşsiz kılan özelliklerinden biri. Bu gözlükler arasında bulunan Vogue kadın güneş gözlüğü modelinde, ürün materyali olarak asetata yer verilmiş. Modelde görüşü kısıtlamayan, aksine daha konforlu bir kullanım sunan 52mm’lik cam genişliği bulunur. Yaz aylarında tercih edilecek olan büyük camlı gözlüklerin, diğerlerine oranla, çok daha avantajlı olduğu belirlenmiştir. Bunun temel nedeni, küçük camlı gözlükler sadece gözü korurken büyük camlı güneş gözlükleri hem gözü hem göz çevresini korur. Bu nedenle, güneş gözlüklerinde genel olarak büyük camlar yer alır.

Gözlüğün 144mm sap uzunluğu, yetişkin bir kadına göre oldukça ideal ve kullanışlıdır. 18mm köprü ölçüsüne sahip olan bu gözlük, burun üzerini tahriş etmeden, keyifli bir kullanım yaşamanıza olanak sunar.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.