Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VO5353-S W44-11 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : VO5353-S W44-11
Vogue
Stokta Yok
1982 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VO5353-S W44-11 Kadın Güneş Gözlüğü

Moda denince akıllara ilk gelen markalardan Vogue, kadın güneş gözlüğü alanında pek çok tasarıma imza atmış durumda. Dünyaca ünlü modellerin ve şarkıcıların severek taktığı bu gözlük markası, her tasarımında benzersiz ürünler ortaya koymaya devam ediyor. İki farklı rengi birleştirerek ortaya çıkardığı Vogue VO5353-S W44-11 kadın güneş gözlüğü de fazlasıyla sevilerek kullanılıyor.

Gözlüğün sap kısımlarında yer alan gold detaylar, siyah çerçeve ile mükemmel bir ahenk oluşturuyor. Hem görünüm hem de kalite anlamında oldukça başarılı olan bu ürün, sade ve şıklık arayanların yegâne tercihlerinden biri oluyor.

 

Gold Detaylarıyla Vogue VO5353-S W44-11 Kadın Güneş Gözlüğü

En ince detaylarına kadar inilerek tasarlanmış, özenle bir araya getirilmiş malzemelerden oluşan Vogue kadın güneş gözlüğü modeli, polikarbon camlara ev sahipliği yapıyor. Bu camlar, darbelere karşı dayanıklılığı ve güneş ışınlarına yönelik korumasıyla bilinir. Görüş açısını iyileştiren ve güneş altında kalmayı kolaylaştıran UV koruması bulunur.

Enjeksiyon çerçeveye yer verilen modelde, cam rengi grey gradient olarak bizleri karşılıyor. Genişliği 54mm olarak söylenen bu camlar büyüklüğü yönünden oldukça ideal bulunuyor. Sap uzunluğu 140mm uzunluğunda tasarlanmış gözlükte, sap malzemesi olarak gold metal kullanılmış. Burun aralığı 16mm bırakılarak, uygun açı belirlenmiş. Daha ilk kullanımdan itibaren rahatlığı ve kaliteyi sunan Vogue, bu modeliyle de hem ülkemizde hem de Avrupa’da oldukça tutulmuştur.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.