Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VO4199-S 507516 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : VO4199-S 507516
Vogue
Stokta Yok
1982 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VO4199-S 507516 Kadın Güneş Gözlüğü

Cesur, kendinden emin ve dinamik tasarımlara attığı imzalar ile bilinen Vogue, güncel trendlerin sıkı takipçilerinden. Moda tutkunu bu marka, farklılığı ve çekiciliği baz alarak üretimini yaptığı gözlüklerle, oldukça sevilerek kullanılıyor.

Tanınmış, alanında fazlaca başarılı modacıları bir araya getirip, ortak fikirler üreten markanın kadın güneş gözlükleri hem görünüm hem sağlık yönünden, başarılı çalışmalar ortaya çıkmasını sağlıyor. O gözlüklerden biri olan Vogue VO4199-S 507516 kadın güneş gözlüğü, pembe ve mavi geçişli degrade camlarıyla, sevimli ve albenisi yüksek tasarımlar arasında bulunuyor. UV ışınlarına yönelik oldukça başarılı cam materyallerine sahip gözlükleriyle sık sık gündeme gelen marka, bu gözlüğü ile de ilgi çekmeyi başarmış durumda.

 

Çift Renkli Tasarımıyla Vogue VO4199-S 507516 Kadın Güneş Gözlüğü

Çevre dostu malzemelerin bir araya getirilerek, tasarım harikası ürünlere yol açmasını sağlayan Vogue, kadın gözlüklerinde konfora da fazlasıyla önem veriyor. Bunaltıcı yaz sıcakları, aksesuar kullanımını azaltmayı gerektirebiliyor. Ağır gözlükler, tahriş yapan çerçeveler bunun yanında işe yaramayan camlar güneş gözlüğü gibi mutlaka kullanılması gereken ürünlerin istenmemesine neden olabiliyor. Her detayını düşünerek tasarlayan Vogue, bu gibi problemlere çözüm niteliğinde gözlükler üretiyor. O modellerden olan Vogue kadın güneş gözlüğü, metal kaplamalı kare çerçevesi, çerçeve devamında yer verilen bakır rengi ve degrade camları ile oldukça tutuluyor.

Gözlüğün 58mm cam genişliği, 140mm sap uzunluğu ve 16mm köprü boyu bulunuyor. Yaz ayları için farklılık ve nitelik yönünden donanımlı bir ürün arayanların tercih edebilecekleri modeller arasında yer alan gözlüğün kullanımı da günden güne yaygınlaşıyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.