Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VO4199-S 323-4S Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : VO4199-S 323-4S
Vogue
Stokta Yok
1982 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VO4199-S 323-4S Kadın Güneş Gözlüğü

Hızla gelişmekte olan dünyaya ayak uyduran, tasarımlarını buna göre şekillendiren ve dünya çapında pek çok modacının önerdiği markalar arasında yerini alan Vogue, renkli gözlükler kategorisini de geniş bir yelpazede ele alıyor. Kadın güneş gözlükleri üretiminde yaptığı çılgın tasarımları beğenilerek, kullanılırken; kombinlerde, taşıyıcı parçalar arasında yer alması sebebiyle, en basic kıyafetleri bile bambaşka bir görünüme kavuşturuyor.

Günlük kullanıma uygun, ilginç rengi ve çerçeve formuyla kalıpları yıkan Vogue VO4199-S 323-4S kadın güneş gözlüğü stil sahibi kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olarak nitelendiriliyor. Model üzerinde bulunan kendine has özellikleri diğerleri arasında çarpıcı bir etki bırakarak akıllarda yer ediyor.

 

Mavi Degrade Camlarıyla Vogue VO4199-S 323-4S Kadın Güneş Gözlüğü

Yalnızca dış görüntü değil özellik bakımında da fazlasıyla nitelikli ürünler geliştiren Vogue, kendinden emin bir imaj için tercih edilebilecek markalardan biri. Dünyaca ünlü isimlerin severek kullandığı bu marka ürün çeşitliliği ile her yaş ve kesimin kendine uygun parçalar bulabilmesine yardımcı oluyor.

Markanın yenilikçi tasarımlarından biri de Vogue kadın güneş gözlüğü modelidir. Çerçeve formu kare olarak belirlenen gözlüğün, çerçeve rengi seçimi gümüşten yana kullanılmış. Mavi degrade camlara yer verilen modelde mat bir seçim yapılırken, cam malzemesi UV-400 olarak belirlenmiştir. Nitelikleri, görünümü, koruyuculuğu ve özellikle de farklılığı en iyi şekilde sunan modellerden bu gözlük güneş gözlüğü seçimlerinizde belirleyici etkiler bırakabilir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.