Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VO4175-SB 280-13 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597233958
Vogue
Stokta Var
2,681.06 TL
2,010.79 TL
%25 İndirim
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VO4175-SB 280-13 Kadın Güneş Gözlüğü

Modaya yön veren çalışmaları, her zaman dinamik ve yenilikçi kalması ile stil sahibi insanları etrafına toplayan Vogue, birbirinden eşsiz kadın güneş gözlüğü modelleri üretimine, hız kesmeden devam ediyor. Yaz aylarının kavurucu sıcağında gözlük takmak bunaltıcı bir hal alabilse de Vogue gözlüklerin rahatlığı ve hafifliği tüm bunlara çare oluyor.

Sap kısımlarında yer alan minimal marka adı ve işlemelerle birlikte gold ve kahvenin uyumundan yararlanarak ortaya çıkarılmış, eşsiz çerçeve tasarımına sahip Vogue VO4175-SB 280-13 kadın güneş gözlüğü, barındırdığı niteliklerle, en çok rağbet gören modeller arasındadır. Vogue güneş gözlükleri, ultraviyole ışınlara karşı gösterdiği direnç ve benzersiz detayları ile yaz aylarının popüler markalarındandır.

 

Fark Yaratan Detaylarıyla Vogue VO4175-SB 280-13 Kadın Güneş Gözlüğü

Renk uyumu, ince işçilik, ilgi çeken karakteristik detaylarıyla göz alan modellerden Vogue kadın güneş gözlüğü, Vogue kalitesini tam anlamıyla yansıtan ürünlerdendir. Gözlükte yer verilen kare çerçeveler oldukça maskülen bir hava katarken, kahverengi degrade lensler ve altın, ince çerçeve uyumu ile can alıcı bir etki sağlanmış. Cam materyali organik tercih edilen modelin duruşu asaleti yansıtır nitelikte.

Cam genişliği 53mm çapında tasarlanmıştır. Model tasarımının bu şekilde olması hem gözü hem göz çevresini UVA UVB gibi kırışıklığı tetikleyen ışınlardan koruduğundan, fazlasıyla avantajlı görülüyor. Saplarında ince işlemelere yer verilen gözlüğün sap uzunluğu 137mm olarak belirlenmiş. Köprü uzunluğu ise 17mm olarak tercih edilmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.