Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tom Ford Lan-02 Tf591 52N 51-20-145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 591-52-51
Tom Ford
Stokta Yok
9961 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 135mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 50mm 51mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Tom Ford Lan-02 Tf591 52N 51-20-145 Unisex Güneş Gözlüğü

 

Tom Ford, lüks ve şıklığı temsil eden bir marka olarak bilinir ve bu model, bu ünü haklı çıkarır. Gözlük, sıcak ve doğal, leopar desenli çerçevesiyle dikkat çeker. Bu tasarım hem sıcaklık hem de doğallık hissi verir ve her türlü kıyafetle mükemmel bir uyum sağlar. Bu güneş gözlüğü hem sade hem de şık bir görünüme sahiptir. Gözlükte kullanılan camlar, net ve keskin bir görüş sunar.

 

Estetik ve İşlevselliğin Mükemmel Buluşması Tom Ford Lan-02 Tf591 52N 51-20-145 Unisex Güneş Gözlüğü

 

Model, şıklığı ve korumayı bir araya getiren mükemmel bir güneş gözlüğüdür. Her iki cinsiyetten kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar ve her mevsimde, her durumda stilinizi tamamlar. Bu güneş gözlüğü ile güneşin keyfini çıkararak gözlerinizi koruyabilirsiniz. Tom Ford'un estetik anlayışı ve yüksek kalitesi, bu gözlükle bir araya gelir ve kullanıcılarına göz kamaştırıcı bir deneyim sunar. Modelin UV 400 koruma özelliği, göz sağlığınızı korur ve aynı zamanda göz çevresi cildinizi güneşin etkilerinden korur.

 

135 mm genişliğe sahip gözlük 145 mm uzunluğundaki sapları ile, gözlüğü rahatça yerinde tutar ve güneş altında bile sabit bir şekilde durmasını sağlar. Böylece, kullanıcıların herhangi bir etkinlikte veya günlük yaşamda rahat bir şekilde kullanım imkanına yardımcı olur. Gözlüğün yüzünüzde estetik bir duruş yaratmasına destek olan burun köprüsü 20 mm genişliktedir. Yeşil, polarize camları 50 mm yükseklik ve 51 mm genişlikte olan model ile güneşin zararlı etkilerinden korunurken, aynı zamanda şıklığınızı yansıtabilirsiniz.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.