Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette Spielberg 8722 75 9040 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Spielberg 8722 75 9040
Silhouette
Stokta Var
15700 TL
12560 TL
%20 İndirim
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 61mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 17mm
  Genişlik

Silhouette Spielberg 8722 75 9040 Erkek Güneş Gözlüğü

Erkekler, mesele güneş gözlüğü olduğunda, hayli seçici davranabiliyor. Hal böyle olunca da devreye iyi bir markanın girmesi gerekiyor. Mesela Silhouette gibi! Bu markanın birçok gözlük koleksiyonu var. İçlerinden bir tanesini sizler için seçmek istedik. Dilerseniz, o olay gözlük modelini hep birlikte inceleyelim!

 

Marjinal Tarzı ile Gözler Hep Onun Üzerinde: Silhouette Spielberg 8722 75 9040 Erkek Güneş Gözlüğü

Silhouette Spielberg 8722 75 9040 erkek güneş gözlüğü modeli, yamuk dörtgen formu ile ilgi çeker. Çerçevesiz bir yapıda sunulmaktadır. Modelin cam rengi füme, sap rengi ise siyahtır. Ölçüleri ise şöyledir: 145 mm genel genişlik ve sap uzunluğu ölçüsüdür. 17 mm burun kemiği kısmıdır. 61 mm cam genişliği ve 45 mm de cam yüksekliğidir. Her yüz tipi ile muhteşem bir uyum yakalar. Organik olan bu camlar, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. UV400 koruması da içeren bu gözlük modeli sayesinde artık güneşten gelen zararlı ışınlardan korkmanıza gerek kalmayacak. Gözlerinizi en iyi şekilde korumanın keyfini yaşayacaksınız.

 

Ürün orijinaldir ve 24 aylık Türkiye distribütörü garantisi ile sunulur. Orijinal kutusu ile size gönderilir. Senelerce herhangi bir şekilde hasara uğramayacak, kaliteli malzemelerle üretilir. Yıllarca bir problem yaşamadan, bu gözlük modelini, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Her kombininizde, adeta bir ışık gibi parlayacak olan Silhouette gözlük modeli ile kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Hemen şimdi inceleyip satın alabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.