Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette SL 8686 40 6224 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : SL 8686 40 6224
Silhouette
Stokta Yok
17052 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Silhouette SL 8686 40 6224 Unisex Güneş Gözlüğü

Silhouette markası, senelerdir hem tasarladığı hem de üretimini yaptığı unisex güneş gözlüğü modelleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle, unisex güneş gözlüğü modelleri ile adından sıkça söz ettirmeye devam etmektedir. Sizler için bu özel markanın koleksiyonundan bir seçim yaptık. İşte o gözlük ve detayları!

 

Retro Gözlüklerin En İyisi Geldi: Silhouette SL 8686 40 6224 Unisex Güneş Gözlüğü

Silhouette SL 8686 40 6224 unisex güneş gözlüğü modeli, dikdörtgen, eğimli ve mavi camları ve çerçevesiz yapısı ile herkesin aklında kalmıştır. Modelin sapları siyah renktedir. 145 mm sap uzunluğu, 20 mm burun köprüsü ölçüsü ve 53 mm ekartman ölçüsü bulunur. Organik camlarla üretilen bu gözlüğün cam kısmı, Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Ayrıca bu gözlükte UV400 özelliği bulunduğu için gözlerinizi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı koruyabilmenize yardımcı olur. Gözleriniz güneşe karşı hassas yapıdaysa, kesinlikle bu ürünü kullanmalısınız.

 

Hem işlevsel hem de estetik görünen bu gözlük modelini, çok seveceğinizden eminiz. Ürünün Türkiye distribütörü 24 aylık muazzam bir garanti süreci sunmaktadır. Olası bir durumda garanti sürecinden yararlanabilirsiniz. Her giyim tarzı ile farklı bir uyum yakalayan Silhouette güneş gözlüğü modeli, unisex olarak tasarlandığı için hem erkek hem kadın kullanıcıların ideal gözlüğü haline gelmiştir. Siz de bu gözlüğü Gözhan Optik web sitesinden ve mağazasından, dilediğiniz zaman uygun fiyatlar dahilinde satın alabilirsiniz. Güncel indirimleri de takip edebilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.