Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette SL 814220 6205 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : SL 814220 6205
Silhouette
Stokta Yok
17052 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Silhouette SL 814220 6205 Unisex Güneş Gözlüğü

Silhouette markasını bugüne dek duymayan yoktur, diye düşünüyoruz. Tamamen kendine has güneş gözlüğü modelleri ile tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başaran bu markanın biz de sıkı bir takipçisiyiz. Bu nedenle, unisex gözlük modelleri arasından, sizler için bir seçim yapmak istedik. Gelin, hep birlikte bu muazzam modelin detaylarına göz atalım, ne dersiniz?

 

Tarzı ile Bambaşka Bir Parça: Silhouette SL 814220 6205 Unisex Güneş Gözlüğü

Silhouette SL 814220 6205 unisex güneş gözlüğü modeli, damla formunda tasarlanmıştır. Çerçevesi yoktur, bu yönü ile sade bir imaj çizer. Sap kısmı ince yapıda, siyah ve gold renklerini içerir. Lensleri yeşil renkte olan modelin lensleri üzerinde, burun köprüsünden başka, gold bir köprü daha bulunur. Modelin ekartmanı 62 mm’dir.

 

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı organik camları bulunur. Gözleri güneşten koruyan UV400 koruması içermektedir. Artık güneşten gelen zararlı ışınları dert etmek durumunda kalmayacaksınız. Ürün 24 ay Türkiye distribütörü garantilidir. Dilediğiniz zaman Gözhan Optik web sitesi üzerinden ya da mağazalarımızdan satın alabilirsiniz. İşlevsel olduğu kadar tasarım harikası yönleri ile de dikkat çeken bu gözlük, Silhouette markasının orijinal ürünüdür. Kutulu bir biçimde tarafınıza teslim edilir. Senelerce tüm kombinlerinizle kullanabileceğiniz bir gözlük modelidir. Hiçbir zaman modası geçmez. Her sene trend olan gözlük modelleri arasında yer alır. Her yüz tipi ile uyumlu olması da önemli bir özelliğidir.

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.