Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette Ring 8719 78 9040 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8719 78 9040
Silhouette
Stokta Var
17300 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Silhouette Ring 8719 78 9040 Erkek Güneş Gözlüğü

Silhouette markası, senelerdir birçok farklı tarza sahip erkek güneş gözlüğü modelleri üretmektedir. Özel bir auraya sahip olan bu enerjik gözlükler sizi de kesinlikle kendine çekecektir. Silhouette erkek güneş gözlüğü modelleri arasından sizin için bir seçim yapmak istedik: Gelin o gözlüğü birlikte inceleyelim!

 

Damla Gözlük Denince Akla O Gelir: Silhouette Ring 8719 78 9040 Erkek Güneş Gözlüğü

Silhouette Ring 8719 78 9040 erkek güneş gözlüğü modeli, damla formu ile dikkat çeker. Bu gözlüğün sap kısımları da dahil olmak üzere her yanı siyah renktedir. Titanyum çerçeve materyali ile sağlam bir görünüm sunar. 24 aylık Türkiye distribütörü garantisi vardır.

 

Gözleriniz güneşe karşı hassas bir yapıya sahipse müjdemizi verelim: Bu üründe UV-400 koruması vardır. Yani gözleriniz artık güneşten etkilenmeyecek, keyifle gözlüğünüzü kullanabileceksiniz. Ölçüleri ise şöyle açıklanabilir: 140mm sap uzunluğu, 17mm burun köprüsü genişliği ve 59mm cam genişliği bulunur.

 

Tüm yüz tipleri ile uyumlu bir gözlük modeli olduğu için de herkes tarafından çok sevilir. Orijinal üründür, kutulu biçimde gönderimi sağlanır. Dilerseniz mağazayı ziyaret ederek de alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle spor ceket kombinleri ile harika bir ahenk sağlayan bu gözlük modelini sürekli kullanmak isteyecek, onunlayken kendinizi her zamankinden daha konforlu hissedeceksiniz. Gözhan Optik farkıyla bu ürüne sahip olabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.