Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette Graben 8716 75 9040 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8716 75 9040
Silhouette
Stokta Var
17052 TL
13,641.60 TL
%20 İndirim
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Silhouette Graben 8716 75 9040 Erkek Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüklerinin yaşamımızdaki yerini yok sayamayız. Gözlerimizi her daim güneşten koruyan, aynı zamanda da kombinlerimize muhteşem bir dokunuş katan onlar olur. Tüm bu durumları göz önüne alarak, sizler için muazzam bir gözlük seçimi yaptık. Haydi gelin ona daha da yakından bir bakalım!

 

Damla Modeli ile Her Zaman Gündemde: Silhouette Graben 8716 75 9040 Erkek Güneş Gözlüğü

Silhouette Graben 8716 75 9040 erkek güneş gözlüğü modeli, damla formuna sahiptir. İncecik sapları vardır ve füme degrade camlıdır. Bu camlar Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Ayrıca UV-400 koruması sayesinde gözlerinizi güneş tarafından gelen zararlı ışınlardan etkin bir biçimde korur. 2 senelik Türkiye distribütörü garantisi vardır. Orijinal Silhouette markası ürünüdür. Üretiminde kullanılan her bir malzeme, son derece kalitelidir. Senelerce problemsiz şekilde kullanabilirsiniz. Her yüz tipine uygun olan ideal ölçülere sahiptir. 140mm sap uzunluğu, 18 mm burun köprüsü genişliği bulunur. Ekartman numarası ise 56 mm’dir.

 

Hafif yapısıyla dikkat çeken bu ürün, gözde herhangi bir şekilde ağırlık hissine neden olmaz. Damla formu sayesinde hem spor hem de davet kombinleri ile uyum sağlar. Günümüzde, birçok kullanıcı, özellikle bu gözlük modelini tercih etmekte ve büyük bir memnuniyetle kullanmaktadır. Siz de dilediğiniz zaman online olarak ya da mağazalarımızı ziyaret ederek bu gözlüğü inceleyip satın alabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.