Header Görsel Alanı
favoriler
0
Saint Laurent SL M115 002 54 20 140 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652421193
Saint Laurent
Stokta Var
14,645.40 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 35mm 54mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Saint Laurent SL M115 002 54 20 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Gözlük severlerin vazgeçemedikleri markalardan biri olan Saint Laurent, şimdilerde farklı koleksiyon ürünleriyle, müşterilerinin karşısına çıkmaya devam etmektedir. Kurulduğu ilk günden beri, hiçbir şekilde kalite vizyonundan ödün vermeyen marka, aynı zamanda kullanıcılarının rahatlığını da düşünmektedir. Bu noktada, son modelleriyle herkesi şaşırtmayı başaran firma, şimdilerde Saint Laurent SL M115 002 54 20 140 kadın güneş gözlüğü modeliyle dünya çapında milyonlara ulaşmayı başarmıştır.

 

Dünyanın Tercihi Saint Laurent SL M115 002 54 20 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü denildiğinde akla gelen ilk markalardan Saint Laurent, şimdilerde bu modeliyle kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor. Modelde teknolojinin getirileri tamamen kullanılırken güneşin zararlı UV ışınlarından da tam korunma sağlar. Ayrıca, ürünün ön plana çıkan özellikleri arasında, yekpare bir cam tasarımı ve üstün lens modelleri gösterilmektedir. Tamamen siyah bir çerçeve yapısı ile son kullanıcıyla buluşan modelde, sağlamlık, dayanıklılık açısından sert plastik ve metal detaylar tercih edilerek, ürünün uzun ömürlü olması sağlanmış ve kullanıcının beğenisine sunulmuştur.

Saint Laurent markasının en önemli modellerinden biri olan bu modelin ebatlarına bakacak olursak, tasarımcılar 140mm’lik bir gözlük genişliği tercih etmişlerdir. Ayrıca, sap uzunluğu 140mm’de tutulmuş ve ergonomi sağlanmıştır. Son olarak, camlarda 35mm yükseklik ve 54mm genişlik tercih edilirken; orta kısımdaki köprüde 20mm’lik bir genişlik kullanılmıştır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.