Header Görsel Alanı
favoriler
0
Saint Laurent SL M103 001 58 15 145 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652388267
Saint Laurent
Stokta Yok
17550 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 41mm 58mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 15mm
  Genişlik

Saint Laurent SL M103 001 58 15 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Kadınlar, kendilerini daha da şık gösteren aksesuarlar kullanmaktan fazlasıyla hoşlanırlar. Bu aksesuarların başında gelen isim ise her zaman Saint Laurent tarafından sunulan güneş gözlükleridir. Senelerdir, gözlük piyasasına farklı modeller kazandırmayı sürdüren Saint Laurent’in en özel parçalarından bir tanesini incelemeye hazır mısınız?

 

Sofistike ve İkonik: Saint Laurent SL M103 001 58 15 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Saint Laurent SL M103 001 58 15 145 kadın güneş gözlüğü modelinin estetik yönleri saymakla bitmez. Siyah rengin asaletini gözler önüne seren bu model, yarı saydam camları ile çok beğenilir. Sadece estetik olarak değil sağlık açısından da kusursuz bir seçenektir. Çünkü Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan camlarla üretilmiştir. UV-400 koruması bulunan bu özel üretim camlar sayesinde güneş ışınlarından gelen zararlı ışınlardan gözlerinizi koruyabilirsiniz. Yapısal açıdan da hafif şekilde üretimi sağlanan bu gözlük, gözde yok gibidir. O rahatsız edici ağırlık hissini hiçbir zaman vermez. Burnu da rahatsız etmez. Faturalı ve kutulu şekilde 2 senelik garanti belgesi ile gönderilir.

 

Ölçüleri de hayli ideal şekilde tasarlanmıştır. 15 mm burun kısmı genişliği bulunmaktadır. 41 mm cam yüksekliği vardır. Bir güneş gözlüğünden beklediğiniz her beklentiyi karşılayan Saint Laurent güneş gözlüğü ile kendinizi hiç olmadığınız kadar konforlu hissetmeye şimdiden hazır olun.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza