Header Görsel Alanı
favoriler
0
Saint Laurent SL 607 001 99 1 140 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652442518
Saint Laurent
Stokta Var
17,973.90 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 51mm 99mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 1mm
  Genişlik

Saint Laurent SL 607 001 99 1 140 Unisex Güneş Gözlüğü

Saint Laurent kalitesi denince akan sular durur. Senelerdir binlerce aksesuar üretmeye devam eden bu markanın güneş gözlüğü modelleri de her zaman oldukça revaçtadır. Her yüz tipine uyum sağlayan bu harika gözlüklerden bir tanesi var ki onu daha da çok beğeneceksiniz. Tüm detaylarına âşık olunası bir güneş gözlüğü modeline yakından bakalım!

 

Retro Ruhu Bitmedi: Saint Laurent SL 607 001 99 1 140 Unisex Güneş Gözlüğü

Saint Laurent SL 607 001 99 1 140 unisex güneş gözlüğü modeli ile tarzınıza yeni bir soluk getirmenin şimdi tam sırası! Retro tasarımı ile dikkat çeken bu gözlük, yapısal olarak büyüktür. Köşeli yüzlere çok yakışan bir modeldir. Sap kısmında yer alan Saint Laurent yazısı ürünün kalitesini ve orijinalliğini gözler önüne serer.

 

Bu güneş gözlüğünün ölçüleri ise şu şekildedir: Burun kısmı 1 mm olmaktadır. Bu da özellikle küçük bir buruna sahip olanların daha rahat edeceğini gösterir. Gözlük cam yüksekliği 51 mm olurken genişliği ise 99 mm olmuştur. Gözlük genişliği 145 mm, sap uzunluğu ise 140 mm olarak belirlenmiştir. İdeal boyutlardadır, gözde ağırlık hissi yapmaz. Ayrıca, kaliteli bir güneş gözlüğünün, her daim göz sağlığını da koruması gerektiğini düşünüyoruz. Bu gözlük modeli, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan camlarla üretilmiştir. UV-400 koruması içerir, gözlerinizi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı daimî bir biçimde korur. Alta doğru küçülen dikdörtgen bir biçimi vardır.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.