Header Görsel Alanı
favoriler
0
Roberto Cavalli Gambassi 1060 32p 61 15 120 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 1060 32p 61 15 120
Roberto Cavalli
Stokta Yok
3159 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Roberto Cavalli Gambassi 1060 32p 61 15 120 Kadın Güneş Gözlüğü

Roberto Cavalli'nin adeta sanat eseri niteliğindeki Roberto Cavalli Gambassi 1060 32p 61 15 120 kadın güneş gözlüğü özgün tasarımı ile kadınların yeni gözdesi olacak. Estetik detayları ve özgün tasarımı ile adeta göz kamaştırıyor. Ayrıca, yüksek kaliteli güneş filtreleri ile güvenli ve konforlu bir kullanım sağlıyor. Güneşin zararlı ışınlarından koruma sağlar ve hafif malzemeleri, ergonomik tasarımıyla gün boyu konfor sunar.

 

Güneş ışığında parıldayın: Roberto Cavalli Gambassi 1060 32p 61 15 120 Kadın Güneş Gözlüğü

Büyük camları ve büyüleyici detayları ile bütün gözlerin üzerinizde olacağı bu model sofistike ve asil tarzıyla güneş ışığında parıldamanızı sağlar. Gözlük çerçevesinin metal detayları bronz tonlarda olup, lensleri zümrüt yeşili tonlarındadır. Bu model, adeta klasik ve modern tarzın birleşimi olup orijinal tasarımı ile güzelliğinizi ve asaletinizi üst düzeye çıkarır.

Gözlük, 61mm cam genişliğine, 15mm burun köprüsü ölçüsüne ve 120mm sap uzunluğu ölçüsüne sahiptir.

Kullanım alanları olarak, sofistike alanlara daha uyumlu bir modeldir. Klasik tarzı, modern şehirli kadınların tarzına, mükemmel bir uyum sağlar. Büyük camları ve zarif detaylarıyla hem gündelik giyimle hem de özel günlerdeki şıklıkla kusursuz bir denge oluşturur. Model, bir güneş gözlüğünden öte, kadınların özgünlüğünü ve zarafetini vurgulayan bir aksesuardır. Her detayında lüks ve estetik bir imza taşıyan bu gözlük, tarzınıza ve benzersizliğinize değer katmanın en mükemmel yoludur.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.