Header Görsel Alanı
favoriler
0
Retro 2015 BLKGRY 49 19 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 2015 BLKGRY 49 19
Retro
Stokta Yok
780.50 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Retro 2015 BLKGRY 49 19 Kadın Güneş Gözlüğü

Gözlük sahiplerini adeta zamanda yolculuğa çıkaran Retro markası, şimdilerde yeni nesil gözlük kataloğuyla da adından söz ettirmeyi başarıyor. Kaliteden asla ödün vermeyen marka, sadeliği şıklık ve zarafet ile buluşturmayı başarıyor. Bu sayede ürünler hem uzun kullanım hem de aksesuar özellikleri açısından herkesten tam not almayı başarıyor. Özellikle son yılların en çok satan modellerinden olan Retro 2015 BLKGRY 49 19 kadın güneş gözlüğü, markanın kalitesini yansıtacak cinsten bir üründür.

 

Özel Davetlerinizde Retro 2015 BLKGRY 49 19 Kadın Güneş Gözlüğü ile Parlayın

Tasarım aşamasından üretim sürecine kadar, özenle üretime alınan BLKGRY kadın güneş gözlüğü modeli, her haliyle kullananları kendisine aşık etmektedir. Ürünün en beğenilen özellikleri, eski tarz modellere olduğu gibi kaliteli malzeme yapısıdır. Kullanılan malzemeler, ürünün yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılmasını garanti etmektedir. Üstelik hafif yapısı sayesinde her alanda rahat bir kullanım sağlamaktadır.

Gözlüğün cam bölümünün üst kısmında yer alan çerçevede, siyah renk detayları tercih edilirken; alt bölümde, altın rengi detaylar kullanılmış. Bunun yanı sıra, sap kısmının bağlantısı altın rengi olarak görülürken sap kısmı tamamen siyah kalmıştır. Bu sayede her tarza hitap edebilecek bir tasarım çizgiyi ortaya çıkmıştır. Gözlüğün cam rengi füme degradedir. Ölçü olarak ise gözlük sapı ölçüsü 140mm, burun köprüsü uzunluğu 18mm, cam ölçüsü ise 45mm’dir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.