Header Görsel Alanı
favoriler
0
Redberry Vintage 9570 47 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Vintage 9570 47 24 145
Redberry
Stokta Yok
2100 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Redberry Vintage 9570 47 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Gözlük modelleri ve tasarımları, iç dünyamızın dışavurum aracı olarak da bir misyon edinir. Tasarımlar, tarzımıza ışık tutar. Güneş gözlüğü seçimlerimizi de bu yönde gerçekleştiririz. Günümüzde, model olarak, zengin bir koleksiyon olduğunu söyleyebiliriz. Bu koleksiyonlardan birini de Redberry Vintage oluşturmaktadır.

Farklı tasarımlara kapı aralayan markanın modelleri, birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Bu tasarımlar hemen hemen her kesime hitap eden modellerden oluşmaktadır. Redberry Vintage 9570 47 24 145 unisex güneş gözlüğü modeli de tarz arayışı içinde olan kişilere göre bir modeldir.

 

Karamelin Eşsiz Güzelliği ile Redberry Vintage 9570 47 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğünün tasarımının yanı sıra koruma da tam anlamıyla sağlamasını tercih ederiz. Bu sebeple tercih ettiğimiz gözlüklerin UV korumaya sahip olup olmadığını sorgulamak oldukça önemlidir. UV korumaya sahip olmayan gözlükler, retinada tahribata sebep olabilir. Hatta kalıcı göz bozukluklarına dahi sebebiyet verebilir. Redberry markasının her ürünü UV-400 özelliğine sahiptir. Yani, gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı tam anlamıyla korumaktadır.

Markanın bu modelinin çerçeve rengi karamel tonlarında, çerçeve tipi kemik, cam tasarımı yuvarlak, cam rengi kahverengidir. Ekartmanı 47 olup, sap uzunluğu 145mm’den oluşmaktadır. Köprü ölçüsü ise 24mm’dir. Unisex bir tasarıma sahip olan ürünü hem kadınlar hem de erkekler rahatlıkla, her mevsim kullanabilir. Farklı tasarımda unisex güneş gözlüğü arayanların, uzun yıllar kullanabileceği bir modeldir.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.