Header Görsel Alanı
favoriler
0
Redberry Vintage 9570 47 24 145 C/R Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Vintage 9570 47 24 145 C/R
Redberry
Stokta Yok
2100 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Redberry Vintage 9570 47 24 145 C/R Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü seçimlerinde standart kalıpların dışına çıkmak istiyorsanız Redberry markası tam olarak ihtiyaçlarınıza dönük bir gözlük markasıdır. Markanın birbirinden klas modelleriyle şıklık ve modern yansımalar size eşlik etmektedir. Markanın tasarımları ve dayanıklılığı kendinden söz ettirmektedir.

Alışılagelmiş kalıpların dışına çıkmak isteyenlerin markası olarak nitelendirebileceğimiz Redberry markası birbirinden renkli, zengin bir gözlük koleksiyonuna sahiptir. Bu koleksiyonda, dikkat çeken bir ürün de Redberry Vintage 9570 47 24 145 C/R unisex güneş gözlüğü modelidir. Model, sizi adeta bir Hollywood yıldızına dönüştürecek olan şık detaylar içermektedir.

 

Kahverengi ve Siyah Uyumu ile Redberry Vintage 9570 47 24 145 C/R Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü tercihlerimizi kaliteli markalar ve filtreli gözlükler üzerinden yapmak daha sağlıklı bir sonuca kavuşmamızı sağlayacaktır. Çünkü gözümüz hayati organlarımızdan biridir ve onu korumak da bir nevi bizim görevimizdir. Güneşin zararlı ışınlarına karşılık gözümüzde bozukluk meydana gelebilir; bu bozukluk ameliyat sürecine kadar ilerleyebilir. Bu sebeple, mutlaka UV korumalı gözlük modellerine yönelmeliyiz. Redberry markasının tüm gözlükleri UV-400 koruma özelliğine sahiptir.

Markanın bu gözlük modeli, kahverengi desenli çerçeve detayına ve füme rengi camlara sahiptir. Kemik çerçeve tipiyle karşımıza çıkan modelin cam tasarımı yuvarlaktır. Ekartmanı 47 olan modelin sap uzunluğu 145mm’dir. Köprü ölçüsü ise 24mm olarak belirlenmiştir.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.