Header Görsel Alanı
favoriler
0
Rayban RB 4058 660 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : RB 4058 660
RayBan
Stokta Yok
1200 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Rayban RB 4058 660 Kadın Güneş Gözlüğü

 

Yıllardır özel üretim aksesuar modelleriyle herkesi mest etmeyi başaran Rayban markası, erkek güneş gözlüğü modellerinden sonra kadın güneş gözlüğü modelleriyle de adından sıklıkla söz ettiriyor. Tasarımsal anlamda çok özel modellere sahip olan marka, malzeme kalitesiyle de uzun ömürlü modeller geliştiriyor. Bu noktada kadınlar arasında popüler olan güneş gözlükleri, kullanıcıların her yerde en popüler kadın olabilmelerine de fırsat sunuyor. Bu durum, globalde Rayban markasına satış rekorlarını getirirken Türkiye’de de önemli bir kullanıcı kitlesini sunuyor. Özellikle Rayban RB 4058 660 kadın güneş gözlüğü, en sevilen modeller arasında gösteriliyor.

 

Siyah Detaylarıyla Şıklığın Zirvesi Rayban RB 4058 660 Kadın Güneş Gözlüğü

 

Son zamanlarda Türkiye’de satış rekorları kıran Rayban RB 4058 modeli, her anlamda kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor. Özellikle kaliteli alaşımların tercih edildiği model, cam ve sap kısmı için çizilmelere ve kırılmalara karşı dayanıklı olarak geliyor. Bu sayede kullanıcılar, gözlüklerini uzun yıllar boyunca sağlam bir şekilde tercih edebiliyorlar. Ayrıca modelde yer alan markanın sofistike tasarım çizgileri de gidilen her yerde moda anlayışınızı gösterebilmenizi sağlıyor. Göz sağlığını da koruyan modelde UV-400 filtre sistemiyle birlikte mavi ışık filtresi de yer alıyor bu sayede göz yorgunluğunuz da en aza iniyor. Modelin ölçüleri de en standart şekilde geliştirildiğinden her yüz şeklinden insan, Rayban RB 4058 modelini rahatlıkla kullanabiliyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.