Header Görsel Alanı
favoriler
0
Rachel 14LR318 C2 51 23 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 14LR318 C2 51 23
Rachel
Stokta Yok
829.50 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Rachel 14LR318 C2 51 23 Kadın Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Rachel, son koleksiyon ürünleriyle de herkesi şaşkına çevirmeyi başarıyor. Kalite vizyonunu hiç düşürmeyen firma, malzeme yapısı açısından en özel birimleri tercih ediyor. Rachel, kadın güneş gözlüğü modelleriyle dünya genelinde satış rakamlarını da artırırken, bu durum, kaliteli malzemelerin yanı sıra sofistike tasarım çizgilerinin kullanılmasıyla da mümkün olmuştur. Özellikle, Rachel 14LR318 C2 51 23 kadın güneş gözlüğü, yazın alternatifsiz modelleri arasında gösterilir.

 

Leopar Desenli Rachel 14LR318 C2 51 23 Kadın Güneş Gözlüğü

Bu yazın en özel koleksiyon ürünlerinden olan Rachel 14LR318 kadın güneş gözlüğü, Türkiye’de de yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Kullanıcıları bir hayli memnun eden model, kaliteli malzeme yapısı sayesinde yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılıyor.  Modeldeki nispeten renkli gözlük camı ve leopar desenleri, ürünün tasarım olarak herkese hitap edebilmesini sağlıyor. Modeldeki UV-400 koruma filtresi de gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından korurken göz yorgunluğunuzu da en aza indiriyor.

Gözlüğün ebatları da her zaman her yüz tipine uygun olacak şekilde geliştirilirken ergonominin sağlanabilmesi de mümkün kılınıyor. Gözlüğün genel uzunluğu 142mm olarak belirlenirken ekartman oranı da 51mm olarak belirlenmiş. Ayrıca gözlükteki köprü bölümü 23mm tutularak, rakiplerine göre daha uzun bir köprü oranı belirlenmiş ve ergonomi çok daha iyi şekilde sağlanmıştır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.