Header Görsel Alanı
favoriler
0
Polo Village PV 1809 C4 58-14 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : PV 1809 C4 58-14
Polo Village
Stokta Yok
650 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Polo Village PV 1809 C4 58-14 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğünün tasarım amacı, güneşin zararlı ışınlarına karşılık bir koruma sunması olsa da günümüzde aksesuar olarak da ön plana çıkmaktadır. Bu özelliğinden dolayı gözlükleri kimi zaman başımızın üzerinde, çantamızın içinde ya da elimizde taşırız. Elbette ki aksesuar olarak kullanımının yanı sıra güneş gözlüğünün kalitesi ve dayanıklılığı da oldukça önemlidir. Seçtiğimiz gözlüğün uzun ömürlü olmasını; düşmelere, darbelere karşı dayanıklı, kolay kırılmayan bir materyale sahip olmasını tercih ederiz. Bu sebeple de kaliteli ürünler üzerinden seçimimizi yaparız.

Polo Village PV 1809 C4 58-14 unisex güneş gözlüğü modeli de hem kaliteli hem şık bir model olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Kaliteli ve Sağlam Yapısıyla Polo Village PV 1809 C4 58-14 Unisex Güneş Gözlüğü

Tercih ettiğimiz gözlüğün yüz tipimize uygun olması oldukça önemlidir. Böylelikle güneş gözlüğünden arzu ettiğimiz verimi tam anlamıyla alabiliriz. Polo Village markası bu yönde pek çok modele sahiptir.

Polo Village markasının bu modeli de vazgeçemeyeceğiniz detayları bir arada sunan bir modeldir. Modelin cam ölçüsü 53 mm, sap ölçüsü 145 mm’dir. Köprü ölçüsü ise 20 mm’dir. Çerçeve rengi siyah olan modelin cam rengi ise fümedir. Gözlük camlarındaki filtre tipi UV filtre olup yüksek korumaya sahip özellikler sunmaktadır. Model hem erkek hem de kadınların rahatlıkla kullanabileceği unisex bir modeldir.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.