Header Görsel Alanı
favoriler
0
Polo Ralph Lauren 4071 538373 55-19 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 4071 538373 55-19
Polo Ralph Lauren
Stokta Yok
1,809.50 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Polo Ralph Lauren 4071 538373 55-19 Erkek Güneş Gözlüğü

Gözlük seçimlerimizde, gözlüğün tasarımı kadar, sağlamlığı ve koruma özelliği de belirleyici olmaktadır. Güneşin zararlı ışınlarına karşı seçtiğimiz gözlüğün, tam bir koruma sağlamasını isteriz. Bu sebeple de kalite ve özelliklere önem veririz. Seçimlerimizi yüksek koruma özelliğine sahip olan gözlükler üzerinde yaparız.

Polo Ralph Lauren markası, yüksek teknolojiyle üretilen gözlükleriyle, tam bir koruma sağlamaktadır. Bu tam koruma sebebiyle güneşin olası zararlarına karşı gözlerimiz etkilenmemektedir. Elbette ki bu korumayı zengin gözlük koleksiyonuyla devam ettirmektedir. Her yüz tipine, her zevke uygun gözlükleriyle marka adından söz ettirmeyi başarmıştır. Polo Ralph Lauren 4071 538373 55-19 erkek güneş gözlüğü modelin de bu ince ayrıntıları yakalamamız mümkündür.

 

Sade Bir Şıklık Polo Ralph Lauren 4071 538373 55-19 Erkek Güneş Gözlüğü

Kimimiz büyük çerçeveli gözlükleri, kimimiz ise küçük çerçeveli ya da daha basit dizayna sahip gözlükleri tercih edebiliriz. Gözlük modellerindeki tercihler kişisel olsa dahi gözlüğün dayanıklılığı ve sağlamlığı genel bir ifadeyi temsil eder. Tercih edeceğimiz markaların sağlamlığı bu noktada oldukça önemlidir.

Bu gözlük modelinde, kahverengi tonları hakimdir. Gözlüğün sapları koyu kahve ve açık kahverengi tonlarını içerir. Gözlük camı ise yine kahverengi tonundadır. Modelin cam malzemesi organik, çerçeve deseni ise farklı renklerden oluşmaktadır. Ekartman 55-19 iken sap uzunluğu 140mm olarak belirlenmiştir. Modelin garanti süresi 2 yıldır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.