Header Görsel Alanı
favoriler
0
Mykita Size-140 Col-167 (1) Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Size-140 Col-167 (1)
Mykıta
Stokta Yok
3685 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Mykita Size-140 Col-167 (1) Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü modelleri, yüz tipine göre ve kullanılan materyale göre farklılık göstermektedir. Kimi güneş gözlükleri yuvarlak formlardayken, kimileri dikdörtgen bir yapıya sahiptir. Yüzünüze uygun formu seçmek, bireysel bir tercihtir. Ancak, Mykita markasının her yüz tipine uygun modelleri mevcuttur. Bu sebeple de gönül rahatlığıyla gözlük tercihinizi yapabilirsiniz. Günümüzde özellikle unisex gözlüklere talep artmaktadır. Bunun sebebi, unisex gözlük modellerinin kadın ya da erkek gözlüklerine nazaran, daha yumuşak geçişe sahip olmasıdır. Mykita Size-140 Col-167 (1) unisex güneş gözlüğü modeli de unisex bir üründür.

 

Mykita Size-140 Col-167 (1) Unisex Güneş Gözlüğü ile Şıklığınızı Tamamlayın

Güneş gözlüğü tercihlerimizde, en önem vermemiz gereken seçeneklerin başında, koruma faktörü gelmektedir. Seçtiğimiz gözlüğün koruma özelliği olup olmadığına, yani UV filtre yapısına sahip olduğuna dikkat etmemiz gerekir. UV koruma, ultraviyole ışınlara karşı tam bir koruma sağlar. Böylelikle göz sağlığımızı koruyabiliriz. Mykita gözlükleri oldukça dayanıklı yapıya sahiptir. Bu da gözlüğün darbelere ve düşmelere karşı koruyucu özelliğe sahip olduğu anlamına gelir. Markanın bu modeli de oldukça dayanıklı ve şık bir tasarımdır.

Modelin cam tasarımı yuvarlaktır. Metal, ince bir çerçeveye sahip olan gözlük hem modern yansımalar taşımakta hem de sportif bir görünüm yakalamanıza olanak sağlamaktadır. Üstelik hafif yapısı sayesinde yüzünüzde ağırlık oluşturmamaktadır. Modelin sap uzunluğu 140mm, gözlük çerçevesinin genişliği 48 mm’dir. Köprü ölçüsü ise 23mm olarak belirlenmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz