Header Görsel Alanı
favoriler
0
Mykita Myk Alice C167 55 21 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : MYK ALICE C167 55 21
Mykıta
Stokta Yok
3685 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 50mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 23mm
  Genişlik

Mykita Myk Alice C167 55 21 Kadın Güneş Gözlüğü

Mykita, 2003 yılında Almanya'nın Berlin şehrinde Philipp Haffmans, Moritz Krüger, Harald Gottschling ve Daniel Haffmans ve tarafından kurulan marka günümüzde kendine yer edinen markalar arasında yerini almaktadır. Marka, spor ve şıklık arasındaki çizgiyi bulanıklaştırmaktadır. Markanın ürünleri hem şık hem de sportif bir yapıdadır. Güneş gözlüğü modelleri herkesin ilgisini çekecek tasarımlardan oluşmaktadır. Gözlüklerde önemli bir detay olan tasarımın yanı sıra koruma ve dayanıklılıktır. Marka, bu konuda, kendini ispat etmiş ürünlerini müşteriyle buluşturmaktadır.

Mykita Myk Alice C167 55 21 kadın güneş gözlüğü modeli de şıklık yarışında size eşlik edecek bir modeldir.

 

Eşsiz Şıklığıyla Mykita Myk Alice C167 55 21 Kadın Güneş Gözlüğü

Markanın güneş gözlükleri, geniş bir yelpazede alıcıya sunulmaktadır. Marka, her yüz tipine uygun gözlük tasarımlarına sahiptir. Ayrıca yaz, kış fark etmeksizin her mevsime uygun tasarımlarla uzun ömürlü yapıya sahiptir. Markanın tüm gözlükleri UV-400 özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. UV-400 özelliği zararlı ultraviyole ışınlarına karşılık tam koruma sağlar. Böylelikle gözleriniz bu zararlı ışınlardan etkilenmez ve zarar görmez.

Model, kemik ve siyah renk çerçeve ile sap yapısı, yuvarlak füme cam formu ve sap uçlarındaki beyaz kemik detayları ve çerçevesindeki gold metal köprü detaylarıyla öne çıkar. Modelin gözlük ve sap genişliği 140 mm’dir. Gözlük çerçevesinin yüksekliği 45 mm, genişliği 50 mm’dir. Ürünün köprü ölçüsü ise 23 mm olarak belirlenmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.