Header Görsel Alanı
favoriler
0
Mooshu VisalGun 48 20 140 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : VisalGun 48 20 140
mooshu
Stokta Yok
3445 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 48mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Mooshu VisalGun 48 20 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Özgün güneş gözlüğü modelleri ile piyasaya atılan Mooshu markası, tasarımlarıyla sizi büyülü dünyasına davet etmektedir. Birbirinden şık modelleri, kullanışlı yapısı ve dayanıklılığıyla sektörde kendine bir isim edinmeyi başarmıştır. “Bir güneş gözlüğünden beklentiniz nedir” sorusu aklımızı kurcalarken, marka, tüm bu beklentilere cevap niteliğinde tasarımlar sunmaktadır. Bu tasarımlarından birini de Mooshu VisalGun 48 20 140 kadın güneş gözlüğü modelinde yakalamamız mümkündür. Model, pembe - beyaz geçişli degrade cam rengi ve yuvarlak lens tasarımıyla, kadın kullanıcılarını, deyim yerindeyse büyülemektedir. Günlük olarak ve davetlerde kullanım imkânı sunan, şık bir tasarıma sahiptir.

 

Toz Pembe Bir Tasarım: Mooshu Visalgun 48 20 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü seçimlerimizde model kadar, sağlamlık ve koruma faktörleri de önemlidir. UV400 korumaya sahip olması, bir gözlük için olmazsa olmaz bir detaydır. Çünkü gözlerimiz, hassas bir yapıya sahiptir. Bu sebeple de onları en iyi şekilde korumak bir nevi bizim sorumluluğumuzdadır.

Mooshu markasının bu kadın güneş gözlüğü modeli, hem koruma hem tasarım açısından ön plana çıkan bir modeldir. Model, kadın kullanıcılarına hitap edecek renk ve tasarıma sahiptir. Yuvarlak bir biçimi bulunan lenslerin rengi, pembe degradedir. Sapları ve çerçeveleri oldukça ince olan bu modelin çerçeve ve sap rengi, gri metaldir. Modelin gözlük genişliği ve sap uzunluğu 140 mm’ dir. Çerçeve yüksekliği 45 mm olup, genişliği 48 mm’dir. Modelin köprü ölçüsü ise 20 mm’dir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.