Header Görsel Alanı
favoriler
0
Miu Miu SMU 53W 1AB-5SO 58 18 135 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597672412
Miu Miu
Stokta Yok
8268 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 135mm
  Sap uzunluğu
 • 38mm 58mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 18mm
  Genişlik

Miu Miu SMU 53W 1AB-5SO 58 18 135 Kadın Güneş Gözlüğü

Gözlük modelleri denildiğinde, akla gelen ilk markalardan olan Miu Miu, şimdilerde kadın güneş koleksiyonuyla adından sıklıkla söz ettirmektedir. Tarihi şık modellerle dolu olan marka, 2023 yılına da güneş gözlüğü modelleriyle damgasını vurmuştur. UV ışınlarından tamamen koruyan Miu Miu kadın güneş gözlükleri, kombinlere de harika derecede uyum sağlamaktadır. Bu noktada, son zamanların en beğenilen ürünlerinden Miu Miu SMU 53W 1AB-5SO 58 18 135 kadın güneş gözlüğü, teknolojinin ve modanın en önemli parçalarından biri olarak lanse ediliyor.

 

Elmas Kesim ve Şık Tasarım Miu Miu SMU 53W 1AB-5SO 58 18 135 Kadın Güneş Gözlüğü

En özel modellerden biri olarak gösterilen Miu Miu SMU 53W kadın güneş gözlüğü, UV filtre sisteminin yanı sıra gösterişli tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Siyah ve yekpare bir cam tasarımı olan modelde, gözlüğün bitimindeki sap kısmı ince fakat geri kalan kısım geniş bir açıyla tasarlanmıştır. Ayrıca gözlüğün cam kısmındaki elmas kesimi andıran detay, ürünün tüm kombinlerle şık bir şekilde kullanılabilmesini mümkün hale getirir.

Bunlarla birlikte ürünün ebatları da ergonominin tam olarak sağlanabilmesini mümkün kılar. Tasarımda gözlük genişliği açısından 145mm’lik uzunluk tercih edilirken sap uzunluğu olarak 135mm’lik bir uzunluk kullanılmıştır. Ayrıca cam bölümünde 38mm yükseklik ve 58mm genişlik tercih edilmiştir. Son olarak gözlüğün köprü kısmında ise 18mm’lik bir genişliğin yer aldığını belirtmekte yarar var.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.