Header Görsel Alanı
favoriler
0
Miu Miu SMU 12W 1AB-5SO 51 19 135 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597695107
Miu Miu
Stokta Yok
7371 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 135mm
  Sap uzunluğu
 • 34mm 51mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 19mm
  Genişlik

Miu Miu SMU 12W 1AB-5SO 51 19 135 Kadın Güneş Gözlüğü

Her gözlüğün kendine has apayrı bir havası vardır. Birçok farklı detay, gözlüğün temel bir karakter kazanmasını sağlar. Miu Miu markası ise bunu başarmış ve en güzel kadın güneş gözlüğü modellerini, özgün tasarımların ışığında hayata geçirmiştir. Miu Miu’nun en sevilen kadın güneş gözlüğünü sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Eşsiz Tarzı ile Miu Miu SMU 12W 1AB-5SO 51 19 135 Kadın Güneş Gözlüğü

Miu Miu SMU 12W 1AB-5SO 51 19 135 kadın güneş gözlüğü modelinin sap kısmı gold renk bir detay ile süslenmiştir. Çerçevesi oldukça kalındır. Rengi ise siyahtır. Sağlık Bakanlığı tarafından onay alan camlarla üretimi sağlanır. Bu da herkesin ürüne güvenebileceğini gösterir. Bunun yanı sıra UV-400 güneş korumasına sahip bir seçenektir.

 

Gözlerinizi bundan böyle güneşten gelen zararlı ışınlara karşı koruyabileceksiniz. Miu Miu güneş gözlüğünün yapısı da oldukça hafiftir. Gözde asla ağırlık yapmaz. Ölçüleri ise tamamen şu şekilde açıklanabilir: 145 mm’lik bir genel genişliği vardır. 135 mm ise gözlüğün sap ölçüsüdür. Gözlük camı yüksekliği 34 mm olurken 51 mm ise gözlük camı genişliğidir. 19 mm de gözlüğün burun bölgesinin genişliğidir. 2 yıllık garanti belgesi ile sunulmaktadır. Ayrıca orijinal kılıfı ile özenle paketlenip gönderilir. Her kombinle muazzam uyum sağlayan bir güneş gözlüğü modelidir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.