Header Görsel Alanı
favoriler
0
Miu Miu SMU 09W VAU-06B 53 22 135 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597671934
Miu Miu
Stokta Yok
7818 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 135mm
  Sap uzunluğu
 • 34mm 53mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 22mm
  Genişlik

Miu Miu SMU 09W VAU-06B 53 22 135 Kadın Güneş Gözlüğü

Gözlük seçimlerimiz kişiliğimizi yansıtma noktasında da belirleyici etkenleri beraberinde getirmektedir. Kullandığımız tonlar, seçtiğimiz çerçeve formları aslında kişiliğimizin ince detaylarını temsil eder. Miu Miu markasının özellikle kadın güneş gözlükleri zengin bir kreasyona sahiptir. Farklı alternatiflerden oluşan gözlük tasarımlarıyla şık, modern ve feminen bir görünüm yakalamanıza olanak sağlar.

 Miu Miu SMU 09W VAU-06B 53 22 135 kadın güneş gözlüğü modeli de zengin duruşlu modellerden biridir. Alışılagelmiş modelleri aksine, sıra dışı bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle duruşuyla zamansız bir tasarımın izlerini taşıyan model, saplarda bulunan gold Miu Miu logo detayıyla şık bir görünüm yakalamanıza fırsat sunar.

 

Farklı Bir Tarzın Yansıması Miu Miu SMU 09W VAU-06B 53 22 135 Kadın Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri farklı kategorilerde kendine yer edinmiştir. Kimi güneş gözlükleri yuvarlak çerçeve formlarından kimi güneş gözlükleri ise yarım çerçeveden oluşur. Gözlük çeşitliliğin artış göstermesi seçimlerinizde kararsız olmanıza sebebiyet verebilir. Miu Miu güneş gözlükleri zengin bir koleksiyona sahiptir; dolayısıyla her yüz tipine, her kombine uygun bir tasarımı bulunmaktadır farklı ama özgün bir tarz arayanların tam olarak isteklerini karşılayacak bir gözlük modelidir.

Bal Havana gövde rengine sahip olan ve organik cam materyaliyle üretilen gözlüğün cam rengi kahvedir. Gözlüğün genişliği 145mm, sap uzunluğu ise 135mm’dir. Gözlük çerçevesinin yüksekliği 34mm, genişliği 53mm’dir. Köprü ölçüsü 22mm olarak belirlenmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.