Header Görsel Alanı
favoriler
0
Miu Miu SMU 03W 1AB-5SO 53 18 140 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597888684
Miu Miu
Stokta Var
7,449.77 TL
5,959.82 TL
%20 İndirim
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 44mm 53mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 18mm
  Genişlik

Miu Miu SMU 03W 1AB-5SO 53 18 140 Kadın Güneş Gözlüğü

En özel gözlük üreticilerinden olan Miu Miu markası, faaliyet tarihi boyunca kaliteden ve şıklıktan asla ödün vermemiştir. Bu noktada marka, yeni kadın güneş gözlüğü modelleriyle de global anlamda satış rekorları kırmaktadır. Özellikle Miu Miu SMU 03W 1AB-5SO 53 18 140 kadın güneş gözlüğü modeliyle aksesuar çeşitliliğini geliştiren firma, güneşin zararlı ışınlarından kullanıcılarını mümkün olduğunca koruyabilmektedir. Bu sayede markanın yeni ürünü, global anlamda milyonlarca satış rakamına ulaşmayı da başarabilmiştir.

 

Siyah ve Beyazın En Uyumlu Hali: Miu Miu SMU 03W 1AB-5SO 53 18 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Kaliteden ödün verilmeden üretilen Miu Miu SMU kadın güneş gözlüğü, ayrıca şık tasarım detaylarıyla da harika görünüyor. Uzman tasarımcıların elinden çıkan modelde sap kısmında hem siyah hem de beyaz renk bir arada kullanılmış. Ayrıca sap bölümündeki siyah alanda markanın kendi adı da harika bir fontta işlenmiştir. Bunlarla birlikte ürünün kalite standartlarından tamamen geçtiği ve yüksek kaliteli malzemelerden üretildiği de belirtilmelidir.

Ürünün ebatlarına gelecek olursak; gözlük genişliğinin genelinde 145mm’lik bir birimin kullanılmıştır. Ayrıca siyah beyaz sap uzunluğu da uzmanlar tarafından 145mm olarak belirlenmiştir. Gözlük kısmında ise yükseklik için 44mm uzunluk bulunuyorken; aynı zamanda genişlik için 53mm ölçüsü tercih edilmiş. Bunlarla birlikte ergonomi sağlayan köprü kısmının ise 18mm olduğu göze çarpıyor.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.