Header Görsel Alanı
favoriler
0
Marc Jacobs MARC 640/S 807IR 50 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 827886030989
Marc Jacobs
Stokta Yok
3250 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 50mm 50mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 24mm
  Genişlik

Marc Jacobs MARC 640/S 807IR 50 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Gözlük dünyasının en çok takip edilen markalarından Marc Jacobs, her kategoride en özel ürünleri imal etmeye devam ediyor. Milyonlarca kişinin güvendiği marka, özellikle güneş gözlüğü adına harikalar yaratmaktadır. Bu noktada, kadın ve erkek güneş gözlüğü modellerini milyonlarca kişiye sunmayı başaran firma, şimdilerde Marc Jacobs MARC 640/S 807IR 50 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü ile sektörde adeta lider konuma geçmiştir.

 

Şık ve Kaliteli Bir Güneş Gözlüğü: Marc Jacobs MARC 640/S 807IR 50 24 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Hem erkekler hem de kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılabilecek bu güneş gözlüğü, her ortamda öne çıkmanıza yardımcı olacak. Özellikle çerçeve ve sap kısmında yer alan detaylar, kombininizle harika bir uyum sağlayacaktır. Bunun yanı sıra, ürünü satın aldığınız anda rakipleriyle farkı rahatça hissedebileceğiniz bir malzeme yapısı da bulunmaktadır. Metal alaşımların tercih edildiği model, kullanıcıların uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabilmeleri için geliştirilmiştir. Bununla birlikte üretici marka, Marc Jacobs, bu modelinde ergonomik detayları da asla göz ardı etmemiştir.

Modelde gözlük genişliği açısından 140mm’lik bir uzunluk tercih edilmiştir. Gözlük kısmına bakacak olursak 50mm’lik bir yüksek ve 50mm’lik bir genişlik bulunmaktadır. Ayrıca gözlüğün sap kısmı 140mm ve ortasında yer alan köprü bölümünün genişliği de 24mm’dir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.