Header Görsel Alanı
favoriler
0
Marc Jacobs MARC 496/S J5GIR 55 17 140 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 716736310275
Marc Jacobs
Stokta Yok
4,909.80 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 38mm 55mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 17mm
  Genişlik

Marc Jacobs MARC 496/S J5GIR 55 17 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Tarz ve kalite yakalamak isteyenlerin tercihi Marc Jacobs, şimdilerde farklı gözlük markalarıyla herkesi şaşırtmayı başarıyor. Her kategoride, en özel ürünlere imza atan marka, özellikle kadın güneş gözlüğü koleksiyonu ile adeta göz kamaştırıyor. En havalı ve ergonomik modellere imza atan firma, şimdilerde Marc Jacobs MARC 496/S J5GIR 55 17 140 kadın güneş gözlüğü modeliyle, global anlamda yüksek satışlar yakalamayı da başardı.

 

Tarzını Her Ortamda Yansıtmak İsteyenlerin Tercihi: Marc Jacobs MARC 496/S J5GIR 55 17 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Havalı görünümü ve şık detaylarıyla özel bir hava oluşturan Marc Jacobs MARC 496/S J5GIR 55 17 140 kadın güneş gözlüğü, sadece modayı takip edenlerin tercih ettiği bir modeldir. Ürünün camlarında yekpare ve elmas kesim bir dizayn tercih edilirken; sap kısmında altın rengi detaylar yer almaktadır. Ürünün rakiplerinden öne çıkan en önemli özelliği ise altın renginde bir zincire sahip olmasıdır. Bunlarla birlikte marka, üründe kaliteli malzemeler kullanmış ve kullanıcılar için uzun ömürlü bir kullanımı da vadetmektedir.

Marc Jacobs, özenle ürettiği bu modelde, rahatlığa oldukça önem vermiştir. Ekartman için 55mm, burun aralığı için 17mm ve sap uzunluğu için 140mm’lik ebatlar tercih edilmiştir. Bu sayede kişilere en güvenilir görme deneyimi sağlanırken her ortamda rahat bir kullanım da sunulabilmektedir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.