Header Görsel Alanı
favoriler
0
Linda Ashley 111 55 24 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Ashley 111 55 24
Linda
Stokta Yok
985 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Linda Ashley 111 55 24 Kadın Güneş Gözlüğü

Modayı yakından takip edenlerin en sevdiği markalardan olan Linda Ashley, şimdilere gözlük koleksiyonuyla bomba etkisi yaratmayı başardı. Erkek, unisex ve kadın kategorisinde gözlük modelleri üreten marka, kaliteye ve tasarım çizgilerine çok dikkat ediyor. Bu noktada firmanın en çok satılan ürünlerinden olan Linda Ashley 111 55 24 kadın güneş gözlüğü, milyonlarca kullanıcısını memnun etmeyi başarmıştır.

 

Zarafet ve Şıklığın Yeni Adı Linda Ashley 111 55 24 Kadın Güneş Gözlüğü

Üstün teknolojik özellikleriyle birlikte sofistike bir tasarıma sahip olan Linda Ashley kadın güneş gözlüğü, yıl içerisinde milyonlarca kişiye ulaşmaya devam ediyor. Yekpare cam stili kullanılmayan modelde, UV filtre sisteminin güçlü yapısı göze çarpıyor. Ayrıca stil uzmanlarının en önemli dokunuşlarını barındıran modelde, en kaliteli malzeme yapısı da tercih edilmiş. Bu sayede model, yıllar boyunca sorunsuz bir kullanım garantisi sağlamaktadır. Bunlarla birlikte cam bölümündeki çerçevelerin yapısı, köprü kısmının altın rengi tutulması ve sap kısmının ise çok ince olması modelin zarafet ve şıklığın bir yansıması olmasını sağlamıştır. Gözlük cam renginin açık renkten mor renge geçişiyle oluşan degrade yapısı, çerçeve üzerinde yer alan gold köprü tasarımı ve sap uçlarında yer alan altın detay, gözlüğü tamamlar.

Ürün ebatlarında ise tasarımcılar, ergonomiyi ön plana almışlardır. Bu noktada, sap uzunluğu 140mm olarak belirlenen üründe, burun köprüsü kısmı 14mm’dir. Ayrıca modelin ekartman derecesi ise 60mm olarak belirlenmiştir. Tüm bu özellikleriyle kullanıcı yorumlarında modelin eşsiz bir parça olduğu ve her yerde rahatça kullanılabildiği belirtilmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.