Header Görsel Alanı
favoriler
0
Killian Creed 46 23 145 COL5 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu :
Killian
Stokta Yok
3750 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 39mm 46mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 23mm
  Genişlik

Killian Creed 46 23 145 COL5 Unisex Güneş Gözlüğü

Killian Creed 46 23 145 COL5 unisex güneş gözlüğü, sade ve modern bir tasarımın mükemmel bir örneğidir. Bu güneş gözlüğü, estetik ve özgün tarzı bir araya getiren özel bir modeldir. Model, ince ve zarif bir çerçeve tasarımına sahiptir. Bu minimalist çerçeve, gözlüğü hafif ve rahat kılar, böylece uzun süreli kullanımlarda bile konfor sağlar. Çerçevesindeki renk detayları ve açık renk lensleriyle yüz hatlarınızı belli eder. 145mm gözlük genişliği ve sap uzunluğu, 23mm burun kemeri, 39mm çerçeve yüksekliği ve 46mm çerçeve genişliği ile her yüze uyum sağlayan bir tasarıma sahiptir.

 

Klasik ve Bohem Tarz Seven Herkes İçin: Killian Creed 46 23 145 COL5 Unisex Güneş Gözlüğü

Modelin yeşil lensleri de özel bir tasarıma sahiptir. Orta büyüklükteki lensler, gözlerin güneşten korunmasına yardımcı olarak, estetik bir görünüm sunar. Böylece güneş ışınlarına karşı tam koruma sağlar. Aynı zamanda bu lensler, trend bir görünüm sunar. Gözlüğün kahverengi desenli çerçevesi bulunur ve saplarında marka logosu minimal bir şekilde yer alır. Gözlüğün ekartmanı 46mm, burun köprüsü uzunluğu23mm ve sap uzunluğu 145mm’dir.

Ayrıca hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanmış unisex bir modeldir. Bu nedenle, her iki cinsiyet için mükemmel bir seçenektir. Hem erkeklerin hem de kadınların tarzını sunmak için ideal bir güneş gözlüğüdür.  Basit ve zarif tasarımıyla dikkat çekerken, koruyucu özellikleriyle de güvenilir bir seçenektir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.